top of page
צל
באנר חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים.
את עובדי אתר הבניה ביטחת - ומה עם יתר העובדים?

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

את עובדי הבניין באתר הבניה - ביטחת בוודאי בפרק ביטוח חבות מעבידים במסגרת ביטוח עבודות קבלניות שרכשת.  ומה לגבי כל מי שעובד אצלך ואינו מכוסה בפוליסת העבודות הקבלניות? עובדי המשרדים, אנשי המטה, המהנדסים (כשהם לא באתר הבניה), מנהלים ומזכירות, כמו גם, חברות המחזיקות עסקים נלווים, מרכזים מסחריים וכיוצ"ב.

 

הרי לא חסרות דוגמאות ומקרים של פגיעה בגוף במסגרת העבודה ואשר לא אירעו באתרי הבניה. אם טרם ביטחת את כלל העובדים במסגרת ביטוח חבות מעבידים אנו ממליצים לך לעשות זאת וכמה שיותר מהר. אם כן ביטחת, כדאי לך להשקיע עוד דקה אחת לקריאה. דקה שיכולה לחסוך לך הרבה מאד כסף.

 

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

אייקון ביטוח חבות מעבידים בין ידיים

ההצעה הזו מיועדת אך ורק ללקוחותינו

והרווח שלך, אם תקבל את הצעתנו, כפול:

כדאי לך להעביר לידינו גם את ביטוח חבות המעבידים (כמו גם ביטוח נזקי רכוש וביטוח צד שלישי שאינם במסגרת ביטוח עבודות קבלניות. איכות השירות, המקצועיות והיכולת להשיג לך כיסוי ביטוחי מורחב יותר  – כל אלה יכולים להינתן לך גם בביטוח חבות המעבידים.

ריכוז הפוליסות כולן בידינו יביא לניצול הגודל של תיק הביטוח שלך וכך נוכל להשיג לך הנחה משמעותית  ולחסוך לך כסף רב בסעיף הוצאות הביטוח. זהו הרווח השני.  ויש עוד:
 

✔  פחות כאבי ראש - פיזור פוליסות בין סוכנויות ביטוח שונות הוא עניין מקובל בחברות רבות. אבל,הפיצול גורם לכך שכל סוכן מטפל בפוליסה אחרת, המתחדשת בתאריך אחר ובחברת ביטוח אחרת... ועכשיו, אם הכל היה בידיים של סוכנות אחת? כמה עיסוק, זמן וכאבי ראש הקשורים לתיק הביטוח שלך היו נחסכים ממך.

✔ יותר ביטוח פחות כסף – פיצול פוליסות בין סוכנויות ביטוח מזמין כפל ביטוח או חסר ביטוח מאחר וסוכן אחד אינו יודע מה ביטח השני ובאיזה תנאים. כך, דברים שחשוב היה לבטחם נפלו 'בין הכיסאות'. ובכל מקרה העלות תהיה גבוהה יותר. לעומת זאת, ריכוז תיק הביטוח אצלנו יטופל מתוך ראיה רחבה של כלל העסקים שיש לך ויעניק לך יותר כיסוי ביטוחי בפחות עלות - לכלל הפוליסות.

✔ והרבה יותר שירות – את איכות השירות, המקצוענות, הרצינות, ההעמקה והירידה עד לפרטים קטנים ביותר הנהוגה בעבודתנו אתה כבר מכיר מביטוחי העבודות הקבלניות השונות שאנחנו מבצעים עבורך. אותה רמה ואיכות תינתן לך גם ביתר פוליסות הביטוח שיועברו לטיפולינו. 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

מסתכלים על פוליסת ביטוח חבות מעבידים

אחד המאפיינים הבולטים של ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות הוא ריבוי העסקים  התחומים והענפים בהם עוסק מזמין הביטוח, ומתוקף כך, ריבוי פוליסות הביטוח, כל אחת בגין עסק, עיסוק וכתובות שונות. זהו מתכון ודאי לעלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי ולכאבי ראש מבחינתך כמו: שליטה על תאריכי חידוש שונים על פני השנה ובעיקר, אסטרטגיות ביטוח שונות...

ביטוח נזקי רכוש מהווה למעשה פוליסה אחת מתוך מערך  פוליסות  ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות מורחב לצד  ביטוח צד שלישי ביטוח חבות מעבידים ועוד. במילה "מורחב" באים לידי ביטוי היתרונות הבלעדיים שלנו, המאפשרים לנו לייצר בעבורך כיסוי ביטוחי רחב ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח שנרכש במהלך שנים אלה לימד אותנו איך...

תאונות, שריפות, תקלות ושאר צרות לא עלינו הן עניין שבשגרה באתר הבניה וכך גם במבנה המשרדים, בעסקים אחרים שבבעלותך וכמובן במבני נדל"ן מניב, מפעלים וכיו"ב. אם הנזקים נגרמים רק לנו זה עניין אחד, אבל, אם נגרם נזק לצד שלישי זה כבר עניין אחר לגמרי. הדרך היחידה למזער 'סכנות ביטוחיות' אלה היא ניתוח סיכונים ותכנון פוליסה חכם המובילים לביטוח צד שלישי עם הכיסוי הרחב ביותר ובעלות...

יש תחת ידיך קרקע שמיועדת לבניה בשלב כלשהו. המגרש ריק, אין ציוד או כל פעילות שהיא ולמרות זאת מומלץ ביותר  לרכוש ביטוח אחזקת קרקע. והסיבה פשוטה. בהיותך בעל הקרקע אתה הוא זה שתעמוד בפני תביעה בגלל שמישהו נכנס למגרש ונפגע מסיבה כלשהיא או אם אירעה שריפה (העשבייה היבשה) ונגרם נזק למבנים סמוכים. זאת ועוד... 

זקוק לביטוח עבודות קבלניות? מעונין במידע נוסף?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page