top of page
באנר ביטוח תמ"א 38 (1-3)
צל
באנר גאים בבחירה פעם שלישית להימנות בין 70 העסקים המשפיעים בהתחדשות עירונית

ביטוח תמ"א 38 (1-3). חברות הביטוח מערימות קשיים? בשביל זה אנו כאן.

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

ביטוח תמ"א 38 (1-3) לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, הינו הנפוץ יותר בביטוחי התחדשות עירונית, הוא מן המורכבים שיש, ועל רקע רמת הסבירות הגבוהה לתביעות - הפוליסה כוללת החרגות, תנאים, סעיפים מיוחדים ודרישות מיגון לרוב. 

די ברור מכל אלה שחברות הביטוח לא ממהרות להנפיק פוליסות ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה על סוגיו השונים, אלא באם נקבעות התניות שונות, ע״פ ניתוח הסיכונים המבוצע על ידי הסוקרים מטעמן.

לעיתים, הפרוייקט  כרוך בביצוע חפירות מתחת למבנה או בסמיכות לו וזהו סיכון חריג מבחינת חברות הביטוח.
אולם, המאפיין העיקרי והבעייתי של פרויקטים מסוג תמ"א 38 לחיזוק שדרוג ותוספת יחידות דיור הוא העובדה שבמבנה בו מתבצעות עבודות הבנייה ממשיכים לגור דיירים: זקנים נשים וטף והסיכון לפגיעת מי מהם אגב ביצוע העבודות- הוא גדול.

כך גם הסיכון לנזק אפשרי למבנה הקיים  תוך כדי ביצוע העבודות - הוא גדול.
מצבים של קריסת המבנה הקיים או פגיעה משמעותית בו מתרחשים מידי פעם בפרויקטים מסוג זה.

לכן - בשביל זה אנו כאן לצידך עם היתרונות שלנו:

  • דרגת הסיכון הגבוהה הכרוכה בביצוע פרויקט תמ"א 38 ממחישה את החשיבות בבחירת סוכנות ביטוח שיש למילה שלה משקל אצל חתמי חברות הביטוח ומומחיות לייצר פוליסה שמעניקה לך כיסוי ביטוחי מירבי.
     

  • מאחר ופרוייקט תמ"א 38 מאופיין ברמת תקלות גבוהה. ברור שדרושה לך סוכנות ביטוח שמעבר להצלחתה לגבש פוליסת ביטוח תמ"א 38 היא מסוגלת גם לדאוג במשך כל תקופת הפרוייקט ולאחריו, שזכויותיך ימוצו בעת הצורך להפעיל את הפוליסה בשל אירוע ביטוחי.

למידע נוסף אודות ביטוח תמ"א 38

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

את מעמדנו בענף הבניה רכשנו בעמל רב 

אייקון תמ"א 38 1-3

את מעמד סוכנות הביטוח המובילה בענף הבניה רכשנו לאורך למעלה מ 30 שנות התמחותנו בתחום ביטוח חברות הבנייה, היזמות והנדל"ן. הקשר ההדוק והאמון שנוצר ביננו לבין  חתמי חברות הביטוח מאפשר לנו להחיל כיסוי ביטוחי מירבי גם בפוליסות בעלות רמת סיכון גבוהה כמו: ביטוח חבות המוצרביטוח עבודות קבלניות, ביטוח תמ"א 38, ביטוח פינוי בינוי וביטוח שימור ושיקום מבנים.
כל אלה פועלים לטובתך ובגדול:

✔  מבחינת העלות – לא רק שנצליח לתכנן ולהנפיק לך פוליסת תמ"א 38 
עם דרישות מיגון והנחיות אפשריות לביצוע, אלא נביא גם להפחתת עלויות 
משמעותית עבורך.


✔  ברמת היקף כיסוי – נבנה לך פוליסה 'שסוגרת את כל הפינות':
פוליסה משולבת הכוללת את מירב הסיכונים לעבודות קבלניות מותאמת לעבודות תמ"א 38 ברמה הגבוהה ביותר בישראל, תוך טיפול נכון בהחרגות, בדרישות ובהסתייגויות של חברת הביטוח.


✔  במהירות ביצוע –  קבלת הצעה לביטוח פרוייקט תמ"א 38 דורשת זמן היערכות לבירורים ומשך זמן ארוך מאד הנידרש להנפקת פוליסה מורכבת כגון זו. חברות הביטוח לא ממהרות להנפיק פוליסות במקרים כאלו.
אנו מומיחים באיתור פתרונות יצירתיים לכל הדרישות וההחרגות תוך עמידה בלוח זמנים קצר.


✔  ו... צמודים אליך – גם ברמת הזמינות ברמה היומיומית ובעיקר מעניקים ליווי מקצועי צמוד במסגרתו אנו מעמידים לרשותך צוות מומחי ביטוח העומד לצידך ומבטיח שתמצה את זכויותיך בקרות נזק, במקרה של תאונה  קשה - מומחי תאונות ועורכי דין ילוו אותך בהתנהלותך מול הרשויות, מפקחי משרד העבודה ומשטרת ישראל. 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

קבלן באתר עבודה תמ"א 38

עבודות חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה נמנות על סוגי הפרויקטים שחברות הביטוח רואות בהם סיכון ביטוחי גבוה ולכן הפוליסות הקבלניות ה'רגילות' אינן מעניקות לך כיסוי ביטוחי מלא לביצוע עבודות החיזוק. חברות הביטוח גם אינן ממהרות להנפיק פוליסות ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה...

פרויקטים של פינוי בינוי מאושרים על ידי הרשויות בהתייחס לסוגים שונים של תוכניות מתאר ובין הנפוצים שבהן פרויקטים במסגרת תמ"א 38-2, הנמנה על קטגוריית פרויקטים של התחדשות עירונית.  פרויקט כזה עלול להיות מורכב לביצוע. ככל שפרוייקט הבנייה גדול יותר גדלה גם הסבירות להפעלת הפוליסה. בנוסף לסיכוני העבודות הקבלניות, לעתים  יש מרכיב נוסף שמרתיע  את חברות הביטוח והוא – האוכלוסייה שיש לפנות ואשר ברוב המקרים... 
 

ביטוח שימור ושיקום מבנים כרוך ברמת סיכון ובעלויות פיצוי גבוהות במיוחד. מעבר לסיכונים הרבים ביצוע הפרוייקט כרוך גם בעמידה בדרישות חוק שימור ושיקום מבנים ובאפשרות משמעותית לנזק למבנה הקיים ולמבנים סמוכים.
עד כה, כל הנתונים אינם מעודדים בדבר האפשרות להנפיק לך פוליסת ביטוח שימור ושיקום מבנים. אם כך, הגיע הזמן שניפגש...
 

ביטוח האחריות המקצועית מעניק לך כיסוי ביטוחי במקרה של תביעת צד שלישי המוגשת כנגדך בשל אחריותך על פי החוק למעשה, מחדל, טעות או השמטה הגורמים לנזק לצד שלישי וכן במקרה של נזק כספי  כמו: עיכוב במסירת מבנה או דירות באיחור כתוצאה ממקרה ביטוח שאירע בפרויקט. בפועל 'הפתעות' עשויות להגיע מכיוונים רבים ולכן... 

בפרויקט תמ"א 38 חיזוק מבנים הדיירים 'מסתובבים' לפועלים 'בין הרגליים', למנהל העבודה אין שום סמכות ויכולת פיקוח עליהם. הדיירים גם אינם מודעים לסכנות הטמונות באתר בניה. כך נוצרת סיטואציה בה מבחינת הבטיחות, הדיירים הם החוליה החלשה החשופה לסיכונים רבים ביותר .
פרויקט כמו תמ"א 38 הינו גם כך מורכב ובעייתי לביצוע כאשר ניהול הבטיחות בו מהווה כאב ראש ליזם, לקבלן ולמנהל העבודה אשר למעשה אחראי לבטיחות  כל השוהים באתר הבנייה......

סקר תיעוד מבנים סמוכים נועד לסקור את מצב המבנים הסמוכים לפרוייקט הבנייה לפני תחילת העבודות כדי לקבוע, במידה וייגרמו נזקים למבנים סמוכים, עד כמה, אם בכלל, תרמו העבודות לנזקים אלה. למעשה הפוליסה הקבלנית מחריגה בביטוח הצד שלישי את הכיסוי לנזק למבנים סמוכים. חשיבות ביצוע הסקר קריטית כי אי ביצועו והגשתו טרם..

סקר חברת הביטוח מבוצע מטעם חברת הביטוח ע"י סוקר מומחה בענף הבנייה, והוא זה שיקבע בד"כ  את דרישות המיגון המחייבות לעניין כיסוי ביטוחי לפרויקט כמו גם לתנאי כיסוי במקרה נזק או פגיעה גופנית של עובד או צד שלישי בפרויקט. לעתים הסקר אף ישליך על אופן ביצוע העבודה, ובקרות נזק   עשוי להביא לשלילת הכיסוי הביטוחי במקרה של אי עמידה בדרישות אלה ולכן... 

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page