top of page
צל
V2 באנר צוות עובדים 1-24.webp
באנר גאים בבחירה  שנה  שלישית ברציפות

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אייקון אמנת שירות לקוחות

אמנת שירות לקוחות

איציק סימון סוכנות לביטוח. 

נעים להכיר – הסוכנות המובילה לביטוחי בניה.

אם תשאל כל אחד ממאות לקוחותינו היזמים והקבלנים היכן כדאי לבטח התשובה תהיה: איציק סימון סוכנות לביטוח.

משרדנו מספק שירות מלא ומקיף לכל צרכי הביטוח של העוסקים בתחומי הבניה, יזמות הנדל"ן וכן פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית כדוגמת פרויקטי תמ"א 38.

ביטוח קבלנים בכלל וביטוח עבודות קבלניות בפרט זה תחום התמחותנו מעל ל-30 שנים, במהלכן צברנו רשימת לקוחות מגוונת ומכובדת, ולא פחות חשוב, מעמד מוערך אצל חתמי חברות הביטוח שלמדו להכיר עם הזמן את המקצוענות, היושרה ואת הפתרונות היצירתיים שמאפשרים הנפקת פוליסות ביטוח קבלנים עם יריעת הגנה רחבה ביותר בעלות המשתלמת ביותר.

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

12 אבני היסוד לבניית חומה ביטוחית  אופטימלית

אייקון הסוכנות בין ידיים

תהליך העבודה שלנו לבניית מעטפת ההגנה הביטוחית בעבורך, נעשה בשקיפות ובשיתוף פעולה מלאים אתך. הנה: 
 

1.  התאמת הכיסוי הביטוחי וניסוחו בהתאמה לאופי ומהות העיסוק
2.  ניתוח הסיכונים ודרישות החוק
3.  ניתוח ההתחייבויות החוזיות ומשמעויותיהן הביטוחיות
4.  קביעת סכומי הביטוח
5.  ליטוש ההגדרות
6.  טיפול בחריגים וסיכונים המוצאים מכלל כיסוי בפוליסה
7.  דיון והגדרת אסטרטגיה הנוגעת למערכת יחסי הביטוח והאחריות  למול מזמיני העבודה וקבלני המשנה
8.  גיבוש אסטרטגיה והשקפת עולם כוללת כבסיס לניהול סיכונים בהתייחס לכל האמור לעיל, ליכולותיו הכספיות ולרצונותיו של הלקוח.
9.  סיוע לעורכי דין בניסוח סעיפי הביטוח והאחריות באופן המותאם לאסטרטגיה שנבחרה
10.  קבלת כיסוי ביטוחי מהיר, חתימה על אישורי קיום ביטוח וניהול מו"מ בעת הצורך עם המזמינים ו/או הדיירים
11.  שירות שוטף ואיכותי כולל מעקב והתראה על מועד סיום ביטוח לכל פרויקט
12.  טיפול מוקפד ונחרץ בתביעות ואירועים ביטוחיים

אבני דרך אלה מסתכמות למשפט אחד:
"בונים לך את פוליסת הביטוח המקצועית והחכמה בישראל" נשמע אולי כסיסמה פירסומית, אבל בפועל, זה ה'הארד-קור' שלנו והוא  קורם  עור וגידים יום יום, שעה שעה, באתרי הבניה, במשרד, במגע השוטף עם חברות הביטוח, ובהפעלת צוות המומחים שיעמדו לצידך גם בשלב גיבוש הפוליסה כדי לבנות את הכיסוי הביטוחי האופטימלי, גם בקרות אירוע ביטוחי כדי לוודא שכל זכויותיך כפי שעולה מהפוליסה ימוצו עד תום, וגם בשוטף לצורך ייעוץ, הדרכה וליווי מקצועי.

חומת הגנה ביטוחית

הלקוחות שלנו

על לקוחותינו נמנים: יזמים, קבלנים, חברות בניה, מזמיני עבודות בניה וחברות המחזיקות בנדל"ן מניב. כולם, נהנים מסל מוצרים הכולל: כיסוי ביטוחי לקבלנים ולחברות בניה, ביטוחים עסקיים לחברות בניה, ביטוחי כל הסיכונים קבלנים, חבות מוצר ואחריות מקצועית, ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה, חבילת ביטוח אלמנטרי ייחודית הכוללת ביטוחי רכוש, צד שלישי וחבות מעבידים ועוד. כולן, מותאמות למאפיינים המיוחדים של כל פרויקט ולכל צורך.

איציק סימון על רקע אתר בנייה

הערכים הנוספים

בניית פוליסת ביטוח מותאמת בדיוק לצורך בזכות היכולת לראות את היריעה הרחבה, ניתוח הנתונים ברזולוציות הכי עמוקות וביצוע עבודת הכנה הכי מדוקדקת ומדוייקת שיש כתשתית לגיבוש הפוליסה.

גיבוש פתרונות יצירתיים לכל סוגיה ביטוחית כאשר יש מחלוקת או פער בין הצורך הביטוחי לבין מוכנות חברת הביטוח להעניק כיסוי. ובמילים פשוטות – פתרונות יצירתיים שמביאים את חברת הביטוח לוותר על החרגות, תנאים ודרישות מיגון ולספק לך מנגד כיסוי ביטוחי רחב ככל שרק ניתן.

התמחות בטיפול בתביעות קשות, די במבט אחד על נתוני התאונות והנפגעים בענף הבניה כדי להבין עד כמה טיפול בתביעות קשות הוא ערך חשוב. אירוע ביטוחי קשה מוציא אותך מאיזור הידע וההתמחות שלך למגרש משחקים אחר לגמרי. קשוח, בוטה, חסר רגשות ובעיקר – מחפש אשמים. לכן, במידת הצורך מוקם צוות מומחים – סוקרי ביטוח, מומחי בטיחות, חוקרי תאונות, שמאים, מהנדסים... ועוד - שיעמדו לצידך ויסייעו לך בניהול וטיפול ה"מצב הקשה".

מערך ליווי מקצועי ללקוח. כל קבלן ויזם יודעים שבין מועד הזכייה בפרויקט ובין מועד תחילת העבודות בפועל צפויים עוד הרבה משאים ומתנים: המלווה הפיננסי, התקשרויות חוזיות, חברת הביטוח... אבל כל לקוח שלנו גם יודע שהוא לא לבד. הליווי המקצועי מתחיל כבר בשלב תיכנון הפוליסה, ממשיך בזמן ביצוע העבודות ונכנס לפעולה מיידית בעת טיפול בתביעות.

ובשורה התחתונה – עלות תועלת גבוהה במיוחד. את יכולתנו להשיג את הכיסוי הביטוחי הרחב כבר סקרנו. גם בעניין העלות יש לנו מה לתרום. כסוכנות מובילה אנחנו קונים מחברות הביטוח הרבה פוליסות. וכמו בענף הבניה כך גם בענף הביטוח – מי שקונה בגדול זוכה להנחות בגדול.

אסיים בנימה אישית

אני מודה לך שהקדשת מזמנך לקרוא על אודותינו. הרבה מילים נכתבו בדף זה ובאתר כולו על מי אנחנו, הניסיון העשיר שלנו, לקוחותינו, דרכי הפעולה היצירתיות שלנו, פוליסות הביטוח שאנחנו מנפיקים... הגיע הזמן לתרגם את המילים למעשים. אני מזמין אותך להתקשר אלי בכל עת לצורך ייעוץ, שאלה, תיאום פגישה וכמובן – לבנות לך את פוליסת הביטוח עם הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות המשתלמת ביותר.
 

זקוק לביטוח קבלנים?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page