top of page
צל
'באנר ביטוח חבות מעבידים - פרק ג

פרק ג' בביטוח העבודות הקבלניות.
ביטוח חבות מעבידים.

סטטיסטיקה של 6,000 נפגעים, מהם קרוב ל-50 הרוגים בכל שנה מחייבת אותנו למעשה להעניק חשיבות גבוהה לפרק ביטוח חבות המעבידים בפוליסת ביטוח עבודות קבלניות.אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להשיג לך כיסוי ביטוחי מירבי במינימום עלות אפשרית.

כפתור פרק ג' ביטוח חבות מעבידים

פרק ג'
ביטוח חבות מעבידים

סטטיסטיקה גבוהה של נפגעים מעידה בהכרח על ריבוי תרחישים, סכנות והפתעות בלתי צפויות.
אלה, מביאים את חברת הביטוח לעשות הכל כדי למזער סיכונים מבחינתה ע"י הצבת דרישות מיגון ותנאים מקדימים לאישור הביטוח, הקטנת הכיסוי הביטוחי ודרישת עלות גבוהה.

מיד נגיע לדרכים הבלעדיות שלנו להנפיק עבורך פוליסה עם מינימום דרישות, החרגות ועלויות מופחתות. אבל קודם, הסבר קצר וממצה על
 ביטוח חבות מעבידים.

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480

פועל נפצע באתר בנייה

מהו בעצם ביטוח חבות מעבידים?
(פרק ג' בפוליסת ביטוח עבודות קבלניות)

הגדרת מקרה הביטוח: נזק גופני שכלי או נפשי או מוות של אחד או יותר מעובדי המבוטח, זאת כתוצאה מתאונה  שאירעה תוך כדי או עקב עבודתו בפרויקט המבוטח, וכן כתוצאה ממחלה שאירעה תוך כדי ועקב עבודתו כאמור. הכיסוי הביטוחי (כהגדרתו המורחבת ע"פ תנאי "ביט 2013"), הינו בגין האחריות ע"פ :

  1. פקודת הנזיקין (נוסח חדש)

  2. חוק האחריות למוצרים פגומים תש"ם - 1980  

הביטוח  נועד לכסות תביעות עובדים כנגד המעסיק, לפיצוי  בגין האירועים כאמור, מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי וכן פיצוי בגין סבל, אובדן הנאה, מוגבלות ועוד- ע"פ פסיקת בית המשפט.

הידע והניסיון שלנו - והרווח כולו שלך

חקירה באתר בנוגע לחבות מעבידים

כאן נכנס לפעולה היתרון הראשון והגדול בעבודתך איתנו כסוכנות הביטוח המובילה בענף הבנייה: הניסיון.
במשך למעלה מ 30 שנות עיסוקנו בביטוח ענף הבנייה אפשר לומר שראינו, חווינו ולמדנו כמעט הכל על מורכבותו של ענף הבניה ועל הכיסויים הביטוחיים הנדרשים לעוסקים בו. הניסיון העשיר לאורך השנים לימד אותנו לגבש כל פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מתוך ראיה כוללת של הפרוייקט: כי רק התמונה הרחבה מאפשרת לצפות את ה'בלתי צפוי' ולהכין לו כיסוי ביטוחי בהתאם. ולא פחות חשוב, גם חברות הביטוח למדו לאורך השנים להכיר את האופן היסודי והמעמיק בו אנחנו עובדים, לקבל את הפתרונות היצירתיים שלנו שמאפשרים להשיג לך יותר כיסוי ביטוחי בעלות הנמוכה ביותר ובתנאים הטובים ביותר.
ויש עוד יתרונות:

יתרון נוסף הוא ההשקעה העצומה שאנחנו מקדישים: לאיסוף המידע על הפרוייקט בעזרת מומחי ביטוח  בענף הבניה, לאפיון ייחודיותו  של הפרוייקט (אין פרוייקט בניה אחד דומה לשני), להכנת רשימת הסיכונים הצפויים (וה'בלתי צפויים' מפניהם הניסיון העשיר לימד אותנו להיזהר) ועוד.

על בסיס כל אלה - מגובשים פתרונות יצירתיים שמביאים להסרת החרגות לכיסוי הביטוחי ולאישור ההרחבות הנדרשות לכיסוי ביטוחי מיטבי בעבורך. ויש עוד יתרונות:

הידע והניסיון שלנו - והרווח כולו שלך

✔  יש לך פוליסה. למול התלבטות חברת הביטוח אם להנפיק לך פוליסת ביטוח, עומד הניסיון העשיר שצברנו והקילומטרז' הארוך בעבודה משותפת עם חתמי חברות הביטוח. אלה, למדו להכיר את איכות העבודה והיושרה שלנו ואת הדרכים שלנו לגשר בין הצורך שלך לבין החשש שלהם. 
 
✔  יש לך כיסוי ביטוחי מורחב. כאמור, פרק ביטוח חבות מעבידים בפוליסת כל הסיכונים הסטנדרטית אינו נותן לך את המענה הדרוש לך. כדי שתיקח על עצמך כמה שפחות סיכונים ותהיה מוגן מפני כמה שיותר 'הפתעות', אנו שמים דגש מיוחד על  רכישת הרחבות הנדרשות לכיסוי ביטוחי אופטימלי.
 
✔  לעלות יש חשיבות. באמתחתנו מגוון כלים בארגז העבודה, בעזרתם באפשרותנו להשיג מחירים הוגנים וטובים לפוליסת הביטוח שאנו עורכים עבור לקוחותינו.
 

✔  אנחנו איתך. ונתחיל בזמינות המיידית. לך תדע מתי יתרחש אירוע ביטוחי חמור הדורש הפעלת ביטוח חבות מעבידים. אבל כשזה קורה והתאונה היא קשה,  אנו נעזרים בצוות מומחים: שמאי ביטוח, סוקרים, מהנדסים, ובמידת הצורך, מבצעים גם חקר תאונות ע"י המומחים והמנוסים בתחום  – הכל כדי  להעניק לך הגנה מירבית בסיטואציה קשה מסוג זה.

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page