top of page
צל
ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות

ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות. כשהכל מרוכז בכתובת אחת - הרווח שלך גדל

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

גם רווח כספי, גם כיסוי ביטוחי רחב ביותר וגם ניהול פוליסות חכם.

אחד המאפיינים של ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות הוא ריבוי העסקים, התחומים והענפים בהם עוסק מזמין הביטוח, ומתוקף כך לעתים, ריבוי אנשי מקצוע המטפלים כל אחד בפוליסה אחרת: ביטוח לכל עסק בנפרד,  ביטוח משרדי החברהביטוח נפרד לכל מבנה בכתובת ספציפיתביטוח צד שלישי נפרד לכל פעילותביטוח חבות מעבידים נפרד לכל יחידת עסקביטוח אבדן רווחים לכל יחידת עסק ובנוסף: ביטוח חברות בנייהביטוח עבודות קבלניותביטוח דירקטורים ונושאי משרהביטוח יזמים...ועוד.

זהו מתכון ודאי לעלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש כמו: שליטה על תאריכי חידוש שונים על פני השנה, ובעיקר אסטרטגיות ביטוח שונות עקב ריבוי פוליסות, סוכנים וסוכנויות שמטפלים בתיק הביטוח שלך.

ועכשיו, תאר לך שהכל היה מרוכז במערך פוליסות אחד, מול  סוכנות מטפלת אחת - כמה יתרונות היו בידיך:

✔ מיקוד - כתובת אחת המרכזת את הכול לחבילת ביטוח גדולה
✔ הוזלה - כשחבילת הביטוח גדולה - העלויות יורדות 
✔ אסטרטגיה - בניית תיק הביטוח כתוצר של ראיית המכלול ולא של כל עסק ופעילות בנפרד - כך נמנע מצב של כפל ביטוח או כיסוי ביטוחי חסר.

 

ביטוח למשרדי החברה, משרדי מכירות ושילוט. 

גם אם מדובר בחברת בניה שאיננה מחזיקה בנדל"ן מניב- הצורך בחבילת ביטוח פשוטה שתתן מענה לביטוח המשרד , משרדי המכירות ושילוט בכל רחבי הארץ-  עשוי לעתים להיות קריטי.
והדוגמאות רבות: קצר חשמלי הגורם לשריפה, שלט שעף לאחר שניתק ממקומו וגורם נזק לאדם או רכוש, אורח במשרד המכירות שמעד על מדרגה רעועה ונפגע- כל אלה הם חזיון נפוץ, סיכונים רגילים ופשוטים שיש לתת עליהם את הדעת וניתן לכסותם בפוליסות ביטוח ייעודיות למשרדים, עם הרחבות מתאימות.
 

ויש עוד יתרונות חשובים לא פחות - שתוצאתם עוד חיסכון

בעלויות וכיסוי ביטוחי טוב עוד יותר בכל הקשור לביטוח

נדל"ן מניב ואחזקות, ביטוח יזמים וביטוח חברות בנייה.

והפעם זה קשור ל: מי הסוכנות?

אין חכם כבעל ניסיון

אייקון ביטוח אחזקות נדל"ן בין ידיים

כסוכנות מובילה בענף הבנייה אנחנו באים אליך עם ותק של 30 שנות התמחות בבניית פוליסות ביטוח כמו: ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות, ביטוח חברות בנייה, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח יזמים, ביטוח אבדן רווחים, ביטוח תמ"א 38, ביטוח פינוי בינוי ועוד. 

✔  התנסינו כמעט בכל תרחיש אפשרי: הסיכונים, הסכנות, התקלות, התאונות, הגורמים להן,  הדרכים למניעתן.
✔  צברנו קילומטרז' ארוך בעבודה עם חברות הביטוח. למדנו לגבש פתרונות יצירתיים שמאפשרים לחברות הביטוח לאשר כיסוי ביטוחי רחב היכן שאחרים קיבלו סירוב או פוליסה בתנאים קשוחים ביותר.
✔  חתמי חברות הביטוח, למדו להכיר ולבטוח ביושרה ובמקצועיות שלנו – בענף הבנייה ובענף הביטוח - ועל בסיס זה לתת למילה שלנו משקל סגולי גבוה. 

כל אלה, ובנוסף, ההקפדה שלנו לצאת מהמשרד ו'לרדת לשטח' ולבצע ניתוח סיכונים איכותי כדי להבין את המשמעות של כל דרישה או הרחבה ביטוחית - מובילים בשורה התחתונה לתכנון מדוקדק ולגיבוש פוליסות המעניקות לך כיסוי ביטוחי אופטימלי תוך חיסכון כספי משמעותי. להלן בקצרה:

✔  כיסוי ביטוחי מורחב. אין מערך פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות אחד דומה לאחר. לכל ארגון, לכל עסק, לכל  פרוייקט ולכל נכס נדל"ני יש את המאפיינים המיוחדים לו ומתוקף כך את המאפיינים הדרושים לשם בניית  כיסוי אופטימלי. גם כאן, הניסיון הרב לימד אותנו איך לכלול בפוליסה שלך מפרטי ביטוח יותר מקצועיים, עם  יותר הרחבות ועם תנאים הרבה יותר נוחים.
 
✔ מחיר משתלם במיוחד. כסוכנות מובילה בענף הבנייה אנחנו קונים מוצרי ביטוח בהיקפים גדולים ולכן גם זוכים למחירים הרבה יותר אטרקטיביים ומציעים לך עלויות משתלמות במיוחד. ויש לנו עוד כלים להוזיל לך את הפוליסה אך לא זה המקום לפרטם.
 
✔ זמינות וליווי. אנחנו כאן זמינים בכל עת:, בעת בניית הפוליסה, תוך כדי ביצוע הפרוייקט ולאחריו – מוכנים להעניק ליווי מקצועי והכוונה ביטוחית. ואם חס וחלילה קרה  אירוע ביטוחי, יעמוד לצידך צוות מומחים: שמאי ביטוח, סוקרים, מהנדסים, ובמידת הצורך, גם חוקרי תאונות מנוסים ועורכי דין להגנה בעת חקירת תאונה קשה. הכל, כדי  להעניק לך ביטחון מירבי ולהביא את חברת הביטוח לעמוד בהתחייבותה כפי שעולה מהפוליסה. 

העובדה שפרויקט הבנייה טרם החל, אינה פוטרת אותך מאחריות למתרחש במגרש המיועד לבניה. חשוב שיהיה לך ביטוח אחזקת קרקע כי מעצם היותך בעל הקרקע או המחזיק בה לקראת בנייה עתידית באחריותך כל נזק כלפי צד שלישי. די באש שאחזה בעשביה היבשה ועברה לשטחים סמוכים... מקרר ישן שמישהו זרק למגרש וילד, תוך כדי משחק, ננעל בפנים... ולא חסרות דוגמאות. הקרקע שלך? האחריות שלך! כדי לבטח את עצמך מפני מקסימום סיכונים במינימום עלות  

קשת התרחישים שדורשים ביטוח צד שלישי היא מן המגוונות ביותר והבלתי צפויות בעליל. די באש שפורצת אצלך ומתפשטת לשכנים, מעקה או מדרגה לא תקניים, ליקוי בתחזוקה ועוד אין ספור מקרים כדי להיחשף לתביעה שעלולה לעלות הרבה כסף. כלים בלעדיים שאנחנו משתמשים בהם כמו ניתוח סיכונים שנעשה בשטח הפרוייקט המדובר ותכנון פוליסה קפדני תוך שקלול הצורך שלך, דרישות המחוקק ותנאי חברת הביטוח מביאים למיזעור 'סכנות ביטוחיות' אלה עד למינימום. ויש באמתחתנו עוד כלי עבודה שתורמים להשגת התוצאה: מקסימום כיסוי ביטוחי במינימום מחיר...

הקו המנחה אותך ברכישת ביטוחים עסקיים לחברות בנייה עומד בודאי על מקסימום כיסוי במינימום מחיר. אבל, ענף הבנייה ואחזקות נדל"ן מניב סובל מריבוי נזקים, תאונות ואירועים שדורשים הפעלת פוליסת ביטוח. תכונה מאפיינת זו מובילה את חברות הביטוח לגלות משנה זהירות בבחינת כל פוליסה – ביטוח נזקי רכוש, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח צד שלישי כמו גם ביטוחי חברות בנייה, ביטוח קבלנים וביטוח עבודות קבלניות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם קשת רחבה של יכולות ויתרונות בלעדיים ש...  

אדם נופל במדרגות

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page