top of page
צל
באנר ביטוח לקבלן ביצוע

ביטוח לקבלן ביצוע. גם מעניק לך שקט
נפשי וגם מבטיח שהכיס לא ייפגע

הצורך בפוליסת ביטוח מקיפה לקבלן ביצוע תמיד מעלה את הדילמה המוכרת: מחד תיתכנה תקלות כגון: פגיעה ברכוש, בגוף, בצד ג' - שהן מהתקלות הבולטות  בענף הבניה, מאידך ללא ביטוח קבלנים, כל נזק משולם מהכיס שלך וכידוע, התוצאות עלולות להיות כבדות עד הרסניות.

על קבלן הביצוע מוטלת אחריות כבדה מאוד הן מבחינת החובות החוקיות המוטלות עליו במישורים רבים ובמיוחד בתחום הבטיחות והאחריות הפלילית הנגזרת ממנה.

כך מתווספת העובדה שבחוזי הביצוע מוטלת על הקבלן פעמים רבות אחריות פיננסית עצומה המשתקפת בעיקר בהסכמי ביצוע פאושליים בהם טעויות חישוב לגבי עלויות הביצוע  מביאות עד כדי קריסה פיננסית - וזהו חיזיון נפוץ.

מכל האמור נגזרת החשיבות הגדולה שיש לתכנון קפדני של פוליסת ביטוח כל הסיכונים לעבודות קבלניות שתיתן מענה מלא לקבלן הביצוע בגין נזקים בלתי צפויים באתר הבנייה. כאן אנו נכנסים לתמונה

כקבלן ביצוע חשוב שתדע: אישור קיום ביטוחים

 

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

אייקון ביטוח לקבלן ביצוע בין ידיים

לביטוח אפקטיבי אתה זקוק לסוכנות ביטוח עם ניסיון!

הניסיון העשיר והידע המקיף שצברנו בתחום הביטוח בענף הבנייה מעניקים משנה תוקף למילה שלנו בחברת הביטוח ולחתימה על פוליסות כמו ביטוח קבלנים בכלל וביטוח קבלן מבצע בפרט, שאנו מגבשים.
וכאן גלומים היתרונות הגדולים בעבורך.

✔  עלות – אנו גורמים להפחתת עלויות משמעותית בפוליסות ביטוח כמו ביטוח קבלנים, ביטוח אחריות מקצועית או ביטוח חבות המוצר.

✔  היקף כיסוי – אנו בונים מלכתחילה פוליסה "התופרת את כל הפינות". את ניהול המשא ומתן אנו עורכים במהלך חיתום הפוליסה כדי למנוע ויכוחים בהתרחש אירוע. 

✔  פתרונות יצירתיים –  לכל פרוייקט בנייה יש את הייחוד שלו, ולכן, לעיתים ישנו צורך למצוא פתרונות למצבים וכיסויים שלא היו קיימים עד כה. נסיוננו העשיר מאפשר לנו ליצור עבורך מעטפת פתרונות ייחודית.

✔  ליווי צמוד – חלילה וחס בקרות אירוע ביטוחי חמור, אנו מפעילים צוות מומחי ביטוח  ובמידת הצורך גם חוקרי תאונות מנוסים ועורכי דין שיסייעו להתנהלותך במקרה של תאונה קשה.

צילום פועלים באתר בנייה

בכל סוג ביטוח קבלנים אנחנו הופכים כל אבן בשטח כדי להשיג לך  את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות הנמוכה ביותר. מעבר להצלחות המוכחות בעניין הכיסוי הגבוה והעלות הנמוכה יש עוד יתרונות בלעדיים לנו וערך מוסף שהופכים את ההתקשרות איתנו לכדאית ומשתלמת עוד יותר...

ביטוח תמ"א 38 לחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה הוא מן המורכבים בביטוחי ההתחדשות העירונית. מאחר שעבודות תמ"א 38 הן בעלות סיכון ורמת הסתברות גבוהה לתביעות, חברות הביטוח לא נחפזות להנפיק ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה על סוגיו השונים. טוב שהגעת לכאן, במיוחד אם ברצונך להשיג כיסוי ביטוחי... 

מי ישלם פיצוי על איחור במסירה שנגרם כתוצאה משריפה באתר? ולא חסרות דוגמאות למקרים שדורשים הפעלת פוליסה. הניסיון מלמד שאין פרויקט בנייה ללא תקלות, אין קבלן ביצוע שלא טועה וכידוע, בתחום הזה כל נזק הוא עניין יקר מאד. טוב שהגעת אלינו.... 
 

זוהי הפוליסה שמגינה עליך מפני הצרות שעוד לא נחשפו, הכיסוי הינו לתביעות  בגין נזקים שייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו לאחר השלמת הפרויקט. כאן מדובר על הגנה ארוכת טווח.
להשגת כיסוי ביטוחי מירבי ובעלות נמוכה - אתה זקוק לסוכן ביטוח מומחה בענף הבנייה...

הקפדה על כללי הבטיחות בפרויקט תמ"א 38 חשובה שבעתיים. זהו אתר בנייה בלתי שגרתי מעצם היותו "מאכלס" יחד דיירים ועובדים בו זמנית. מצב זה מחייב תשומת לב והקפדה יתירה על כללי הבטיחות ועל הדרכות בטיחות לא רק לעובדים באתר אלא גם לדיירי הקבע בבניין, מאחר ואלה אינם מודעים לסכנות הטמונות באתר בניה...
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

בהיותך קבלן ביצוע ראשי חשוב שתדע: טופס 648 - לא מעסיקים קבלני משנה ללא דיווח לביטוח לאומי

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page