ביטוח קבלנים | איציק סימון הסוכנות המובילה בביטוח לקבלני בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

ביטוח קבלנים - שילוב של כיסוי מקיף עם מחיר משתלם. זה ביטוח!


בכל סוג ביטוח קבלנים יש לך ולנו מטרה משותפת וברורה: להשיג לך כיסוי ביטוחי אופטימלי, בעלות הנמוכה ביותר הניתנת להשגה.

כקבלן אתה נתון פעמים רבות במערכת לחצים עסקית לא פשוטה: שולי רווח נמוכים, תחשיבים מורכבים וטעויות בעלויות ביצוע ותשומות, עמידה בלוחות זמנים, מחסור בכוח אדם מיומן, פיקוח צמוד הדוק ונוקשה מצד המזמין, ולצד כל אלה: סיכונים פיננסיים עצומים על רקע צבת של חוזים 'פאושליים' המאפיינים את מרבית ההתקשרויות עם קבלן ביצוע או קבלן חוזי, חוזים בהם כל טעות עשויה להביא לקריסה כלכלית.  
 
באתר הבניה הרוחש והדינאמי קיימת לך גם אחריות נזיקית ופלילית וסיכונים להתרחשות תאונה נזק או פגיעה בעת הביצוע ולאחריו -  ועל רקע זה ברורה החשיבות שיש לייחס למערך נכון של ביטוח קבלנים, ביטוח כל הסיכונים לעבודות קבלניות, חבות מוצר ואחריות מקצועית.

 
הניסיון העשיר שצברנו בתחום ביטוח לקבלני בנייה לאורך 30 שנות התמחות בתחום, הידע הרב שצברנו בקשת מקצועות הבנייה, בהכרת תהליכי בנייה, בהבנת מפרטים טכניים ואין ספור שעות באתרי בנייה, כל אלה לימדו אותנו היכן אורבות הסכנות, ואיך להגן עליך מפניהן.
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 

זקוק לביטוח קבלנים? רוצה לקבל מידע נוסף?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- office@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 
אצלנו תוכל לקבל כיסוי ביטוחי אופטימלי
 
 
 

דוגמאות לפרויקטים שבוטחו על ידינו

 
 
באנר ביטוח קבלים

ביטוח קבלנים

 
 
פועלי בניין בעבודה
 לכל פרויקט יש ייחודיות ומורכבות משלו ובהתאמה, בכל פוליסה שאנחנו מגבשים אנו משתדלים לכלול את מקסימום ההרחבות וההגנות הדרושות לך. פוליסת ביטוח הקבלנים איננה אחידה אלא מותאמת בדיוק לצרכיך.

  גם לחברת הביטוח יש דרישות משלה וכאן לימד אותנו הניסיון לגבש פתרונות יצירתיים שיודעים לספק לחברת הביטוח מידע מקיף  ולהרגיע אותה  מפני הערכת יתר של הסיכונים בפרויקט -  וכך לתת לך תנאי כיסוי ביטוחי ומחיר-  יותר טובים. 

 אנו מאמינים בזמינות וליווי מקצועי לאורך הפרויקט ולאחריו. המשמעות היא, ייעוץ והכוונה בהתרחש ארוע ביטוחי, הפעלת צוות מומחי ביטוח בענף הבנייה שיודע להתמודד ולעמוד על זכויותיך על פי הפוליסה.

 ויש עוד. כל היתרונות והשירותים הייחודיים האלה, קנו למילה שלנו משנה תוקף אצל חתמי חברות הביטוח שמוכנים ללכת לקראתנו, הן בעלויות והן בהרחבות, כי הם למדו לאורך השנים להכיר את 
המקצועיות ואת היושרה שלנו בה אנו מאמינים ולפיה פועלים.

ראה גם: ביטוח עבודות קבלניות קטנות כחלק ממערך כיסוי ביטוחי נחוץ לקבלן וחברת בניה.

מומלץ לקרוא את המאמר בנושא הרשעת קבלן בעבירות בטיחות.

 
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
 
 

הכרה ליכולתנו לספק ביטוח לקבלני בנייה קבלנו כסוכנות הביטוח היחידה לביטוח קבלנים שנבחרה להימנות על 70 העסקים המשפיעים בהתחדשות העירונית.
 
אילוסטרציה ליזם
תמונת אילוסטרציה לביטוח אחריות מקצועית למבנים
הכיסוי הביטוחי בפוליסת האחריות המקצועית לקבלנים איננו פשוט להבנה ואף בעייתי. אילו ניתן היה לרכוש באמת כיסוי מלא לאחריותו המקצועית של הקבלן אזי שורה ארוכה של סיכונים בביצוע הפרויקט היו יכולים להיות מכוסים - וזה איננו המצב. מצד שני כמעט כל קבלן חוזי נדרש כיום ע"י המזמינים להציג אישור ביטוח הכולל גם כיסוי אחריות מקצועית.   
הביטוח אפקטיבי לדוגמא במקרה של שריפה באתר הבנייה הגורמת לעיכובים במסירות.

 
 
 

מדוע דרוש לך ביטוח יזמים מקיף? 
קבלני ביצוע, קבלני משנה, ציוד ורכוש, לוחות זמנים, חומרי גלם, מפרטים, נהלי עבודה, דרישות המחוקק, תקנות עירוניות, פגעי טבע, תאונות עבודה... ועוד רשימת חלקית זו רק ממחישה עד כמה רבים יכולים להיות ה'בלתי צפויים' ושכל כך מאפיינים את תחום עיסוקך. זו הסיבה ...
 
 
 
תמונת קבלן בניין
אילוסטרציה למבנה מבוטח בחבות המוצר
סיימת פרוייקט בנייה. מסרת מפתח... אבל האחריות שלך נמשכת. ביטוח חבות המוצר בא להעניק לך כיסוי ביטוחי מפני נזקים לגוף או רכוש של צד שלישי כתוצאה מליקויי בנייה. בעוד מרבית פוליסות ביטוחי הקבלנים נועדו לתקופה בה הפרויקט בביצוע, כאן מדובר על הגנה ארוכת טווח בגין אחריותך לפרויקט לאחר סיומו (במקרים מסוימים כגון קונסטרוקציה - עד 20 שנה). כדי שתוכל...
 
 
 
לכל פרוייקט בנייה או יזמות נדל"ן יש את הייחודיות שלו. וכך, לכל פרוייקט יש להתאים את פוליסת ביטוח עבודות קבלניות שתענה על הצורך המשתנה הן ברמת הסיכונים וה'מוקשים' שיכולים לצוץ לאורך הדרך, הן מבחינת הצורך בהרחבות והגנות כדי להעניק לך את הכיסוי המירבי. וכדי לזהות את כל אלה דרושה לך...