top of page
צל
באנר ביטוח פינוי בינוי

ביטוח פינוי בינוי. לפרוייקטים בהיקף גדול צריך סוכנות ביטוח "גדולה".

ביטוח פינוי בינוי, בדומה לביטוח תמ"א 38, הינו מורכב לביצוע ודורש התמחות בביטוחי ענף הבנייה, ביצוע ניתוח סיכונים וירידה לרזולוציות עמוקות בכל הקשור לתהליכי ביצוע הפרויקט.

בנוסף לסיכוני העבודות הקבלניות, יש מרכיב נוסף המרתיע את חברות הביטוח והוא – האוכלוסייה שיש לפנות מהבניין הקיים. במקרים רבים מדובר בנוף אנושי חלש ולעיתים בעייתי (ראה פרויקט פינוי בינוי רמת אלישיב בלוד שהתאפיינה בפשיעה, סמים ועבריינות קשה). משמעות הביטוי בכותרת – סוכנות ביטוח 'גדולה' – מכוון להצלחות שלנו בבניית פוליסות ביטוח פינוי בינוי עם כיסוי ביטוחי גדול, בעלות קטנה.

אפרופו פינוי האוכלוסיה - אחד הסיכונים בפרויקטים מסוג כזה הינו התארכות הפרויקט וכתוצאה מכך עיכוב במסירת הדירות, והוצאות בלתי מתוכננות של שכר דירה לדיירים הנאלצים לגור בשכירות עד סיום הפרויקט.
בחלקו, הסיכון איננו בר ביטוח אולם ככל שהדבר נוגע לנזק פיזי שארע באתר -  ניתן להשיג כיסוי ביטוחי מתאים.

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

הרווח כולו שלך:

אייקון ביטוח פינוי בינוי בין ידיים

שנים של התמדה והתמקצעות הובילו אותנו למעמד הסוכנות המובילה לביטוח בענף הבניה. לאורך למעלה מ 30 שנות התמחותנו בתחום ביטוח חברות הבנייה, יצרנו גם קשרים הדוקים עם חתמי חברות הביטוח הפותחים לנו דלתות מתוך הערכה לאיכות המידע החיתומי שאנו מגישים להם. במיוחד כשמדובר בפוליסות בעלות רמת סיכון גבוהה כמו: ביטוח סיכוני עבודות קבלניות,  ביטוח תמ"א 38, ביטוח ליזם, ביטוח פינוי בינוי  וביטוח אחריות מקצועית.
 

היתרונות שעובדים עבורך:

✔  הפחתת עלויות – רמת סיכון גבוהה מתורגמת בחברות הביטוח להעלאת תעריפים ואף סירוב לערוך ביטוח. בעזרת הכלים המקצועיים הבלעדיים לנו, נצליח לנפק לך פוליסת ביטוח פינוי-בינוי בתנאים מועדפים.
 
✔  כיסוי ביטוחי – כלי נוסף בידי חברות הביטוח שנועד להקטין סיכונים הוא החרגות ודרישות מיגון מיוחדות ובכללן ירידה לרזולוציות עמוקות על אופן ביצוע הפרוייקט. אי  עמידה בדרישות הללו כרוכה באובדן הכיסוי הביטוחי (אפילו שלעיתים מדובר בדרישות בלתי ניתנות לביצוע בעליל). זו בדיוק הנקודה הממחישה מדוע צריך סוכן עם יכולות 'גדולות' ואשר למילה שלו יש משקל ליצירת פוליסה עם כיסוי ביטוחי אופטימלי עבורך.
 
✔  קיצור תהליכים –  הסתייגויות חברות הביטוח, ולמולן, הצורך לייצר עבורך פתרונות יצירתיים שמצד אחד מכסים אותך ומצד שני מקובלים על המבטח כל אלה דורשים זמן. ועדיין - למרות כל אלה - יש בידנו את הכלים והערוצים לזירוז תהליכים כדי למנוע ממך עיכובים מיותרים.
 
✔  איתך בכל שלב – אנו, וצוות מומחי הביטוח שלנו, מלווים אותך לא רק בעת בניית הפוליסה אלא גם לאורך כל תקופת ביצוע הפרויקט ולאחריו. אנו מאמינים בזמינות מיידית וליווי מקצועי צמוד במסגרתו אנו מעניקים הכוונה ובקרות אירוע ביטוחי דואגים שחברת הביטוח תעמוד בכל התחייבויותיה כפי שעולה מתנאי הפוליסה.
ובמידת הצורך, במקרה של תאונה קשה או קטלנית נעמיד לרשותך גם חוקרי תאונות מנוסים ועורכי דין שיסייעו להתנהלותך.

ביטוח עבודות קבלניות

כי פרויקט גדול צריך ביטוח גדול

קבלן עם קסדת בטיחות

זו פוליסת הבסיס. השאלה היא אם הכיסוי מספיק? נכון, היא כוללת: גם את ביטוח הרכוש והעבודות, גם ביטוח צד שלישי וגם ביטוח חבות מעבידים. יחד עם זאת, כל פרוייקט שונה מקודמו ולכן, אם ברצונך ליהנות מכיסוי ביטוחי מקסימלי, גם הפוליסה צריכה להיבנות בהתאמה. זו הסיבה מדוע את פוליסת ביטוח העבודות הקבלניות צריך לבנות סוכן מנוסה ומבין עיניין. ובכן, הגעת לכתובת...

טעות מעשה או מחדל עשויים לגרום סוגים שונים של נזקים ולא כל נזק בפרויקט הוא בהכרח נזק פיזי. הכיסוי בפוליסה הקבלנית מוגבל לנזק פיזי בלבד. אין קבלן ביצוע שלא עושה טעויות. וכל טעות או נזק בענף הבניין כרוכים בהוצאות כבדות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה... 

מטרתה של פוליסת ביטוח חבות המוצר עבור פרויקטים של פינו בינוי, לכסות נזקים ש'ייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו לאחר השלמת הפרויקט. דגש על לאחר גמר הפרוייקט. חוק המכר דורש מתן אחריות למשך עד  10 שנים ובמקרים מסוימים עד 20 שנה. ולא חסרות דוגמאות: אריחים חיצוניים שנפלו על בני אדם, מרפסת שהתמוטטה, מעקה שקרס כשאדם נשען עליו וכו' וכדי שעלויות נזקים אלא לא ייצאו מכיסך חשוב שיהיה לצידך סוכן מנוסה שיכול לראות קדימה...

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

סקר תיעוד מבנים סמוכים נועד למנוע מצב בו דיירי הבתים הסמוכים לפרוייקט הבנייה חוגגים עליך. הסקר מתעד את מצב המבנים הסמוכים לפני תחילת העבודות כדי לנטרל תביעה על ליקויים שהיו קיימים במבנים סמוכים עוד לפני תחילת העבודות. כך, לא יוכלו השכנים לתבוע אותך על נזקים שלא גרמת, ואשר ללא הסקר, היה לך קשה מאד להוכיח שהאשם לא בך. ובעניין זה אני מבקש להאיר את עיניך במידע חשוב: 

סקר חברת ביטוח מבוצע מטעם חברת הביטוח ע"י סוקר מומחה בענף הבנייה. הוא זה שיקבע את דרישות המיגון  והתנאים המיוחדים לגבי אופן ביצוע והתנהלות הפרויקט, תנאים שמכילות פוליסות ביטוחי הקבלנים למיניהן כמו ביטוח תמ"א 38, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח לקבלן ביצוע כמו גם ביטוח פינוי בינוי וביטוח שימור ושיקום מבנים.  וכאן יש שני תסריטים ל'התגלגלות' הפוליסה עד לחתימתה. לבחירתך:

זקוק לביטוח פינוי בינוי?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page