top of page
צל
באנר מאמר סקר חברת ביטוח

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

סקר חברת ביטוח. כאן נכנס לפעולה הניסיון העשיר שלנו בענף הבנייה. 

סקר חברת הביטוח (המבוצע מטעם חברת הביטוח ע"י סוקר מומחה בענף הבנייה) הוא זה שיקבע בד"כ את דרישות המיגון המחייבות לעניין כיסוי ביטוחי  לפרויקט וכן לעתים לתנאי כיסוי מחייבים במקרה נזק או פגיעה גופנית של עובד או צד שלישי בפרויקט.

לעתים, הסקר אף ישליך על אופן ביצוע העבודה, ובקרות נזק, הוא אף עלול להביא לשלילת הכיסוי הביטוחי במקרה של אי עמידה בדרישות אלה. 

סקר זה חשוב במיוחד בפוליסות ביטוחי קבלנים למיניהן כמו: ביטוח קבלנים, ביטוח תמ"א 38, ביטוח שימור ושיקום מבנים, ביטוח לקבלן ביצוע כמו גם ביטוח פינוי בינוי.

כאן ישנם שני תסריטים ל'התגלגלות' הפוליסה עד לחתימתה. לבחירתך:

סקר חברת הביטוח

תסריט הפוליסה שלנו

אייקון תסריט פוליסה שלנו

זה התסריט אשר מוביל לתוצאה הפוכה מתסריט הפוליסה  הרגילה. לתפיסתנו, עדיף לנהל משא ומתן, לדון בכל סעיף ולהסתייע בכל תמיכה וחוות דעת מקצועית לפני הנפקת הפוליסה כדי למנוע מחלוקות בקרות אירוע ביטוחי.
 
כסוכנות ביטוח מובילה, יש באמתחתנו כמה יתרונות בלעדיים חשובים לצד הניסיון העשיר שלימד אותנו רבות, לצד הידע המעמיק ברמה המקצועית (לא רק ביטוחית אלא גם בתחום ענף הבנייה) והמוכנות שלנו להפשיל שרוולים ו'להזיע' כדי לספק ללקוח שלנו את המיטב:

1. גיבוש פתרונות יצירתיים הסוללים את הדרך לכיסוי מירבי עבורך ולהרגעת חששות חברת הביטוח מפני סיכוני הפרוייקט באופן שיביא לכך שממצאי והמלצות הסוקר יהיו ריאליים וברי ביצוע מבחינתך. 

2. אנו לא נבהלים לא מבוץ, ממלט או מעבודה מאומצת. להיפך, כך נרכש הניסיון הרב שמאפשר לנו לזהות מראש את הסיכונים העלולים להוות מקור למחלוקת או דרישה לשיפור מצד חברת הביטוח.

במקביל, אנחנו מגייסים כל תמיכה, חיזוק, חוות דעת מומחים, סקר תיעוד מבנים סמוכים. וכל שנדרש כדי לספק לך פוליסה עם כיסוי מירבי ובעלות תחרותית.
 
3. אנחנו כאן לשירותך, זמינים לכל צורך שמתעורר, מוכנים להעניק ייעוץ והכוונה מקצועית במטרה למנוע סיכונים מיותרים.

ובקרות אירוע הדורש את הפעלת הפוליסה, ייכנסו לתמונה גם צוות מומחי ביטוח, אנשי מקצוע שאנחנו נעזרים בשירותיהם כבר שנים ואלו יסייעו לך במיצוי זכויותיך לקבלת פיצוי מלא בקרות נזק.

אייקון V

סקר חברת הביטוח

תסריט הפוליסות הרגילות

אייקון תסריט פוליסה רגילה

תסריט זה הוא התסריט הרווח בענף ביטוח העבודות הקבלניות  ותוצאתו בדרך כללהיא  מינימום כיסוי ביטוחי לקבלן, ובסופו של יום, בקרות אירוע ביטוחי, מתחילים חילוקי הדעות בדבר הכיסוי לצד ריצות אחרי אנשי מקצוע וחוות דעת בניסיון לקבל פיצוי.
 
ב'תסריט הרגיל', איש הביטוח מתפקד כתחנת מעבר המגיש את סקר חברת הביטוח לקבלן לחתימה.

התוצאה היא ריבוי החרגות ודרישות מיגון העולות מדוח הסוקר. כלומר - כיסוי ביטוחי בסיסי ואף פחות מכך. ויש כמה סיבות מדוע זה פועל כך:
 
1. בתסריט הפוליסה הרגילה 
לא פועלים לטובתך הכוחות העשויים לעמוד אל מול הממצאים, דרישות והמלצות סקר חברת הביטוח.

פעמים רבות איש הביטוח אינו בקיא די הצורך בענף הבניה ואף לא ברזי מגוון פוליסות ביטוח הקבלנים – ואלו הם תנאים בסיסיים לעיסוק בתחום כה מורכב.

2. בניית פוליסות ביטוח קבלנים לסוגיהן השונים כרוכה בעבודה רבה.

התהליך כל כךמורכב ותובעני, דורש  זמינות גבוהה, שעות עבודה רבות, הפעלת גלריה של אנשי מקצוע, מומחים, גיבוש והגשת חוות דעת, ריצות, פגישות ויציאה לשטח (אתר הבנייה) בפועל כדי לבנות פוליסה יש צורך בעבודה רבה ומאומצת וכמאמר הביטוי המוכר: ככה לא בונים פוליסה.
 
3. מאחר ורוב סוכנויות הביטוח מטפלות בכל סוגי הביטוחים (רכב, דירות, חיים, ועוד), אובייקטיבית, אין ביכולתן להתמחות בצורה מעמיקה בפוליסות ביטוח בענף הבנייה, או להעסיק מומחי ביטוח, מהנדסים, סוקרים וברי סמכא בענף הבנייה כדי להעניק ללקוחות ענף הבניה  את הליווי המיטבי המעמיק והמקצועי ביותר.

אייקון X

זקוק לביטוח אמתי לפרויקט שלך? רוצה לקבל מידע?

צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page