top of page

לאור המצב פתחנו אזור ייעודי באתר עם ריכוז מידע בנושאים הקשורים לתחום ביטוחי הבניה על רקע מלחמת "חרבות ברזל".

צל לתמונה
באנר ביטוח קבלנים

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

איציק סימון - סוכנות לביטוח קבלנים המציעה לך שילוב של כיסוי מקיף עם מחיר משתלם. זה ביטוח!

ביטוח קבלנים 

ביטוח קבלנים הינו פוליסת ביטוח כל הסיכונים קבלנים המעניק כיסוי והגנה מפני פגיעה ברכוש, צד שלישי וחבות מעבידים. הפוליסה מעניקה לך הקבלן/היזם/המזמין וכן לקבלני המשנה הפועלים מטעמך, הגנה מפני הסיכונים אליהם אתה חשוף בעת או במהלך ביצוע העבודות, הן מנזק למבנה שהולך ומוקם והן מפני תביעת עובד או צד שלישי שניזוק בגופו או ברכושו. ביטוח קבלנים הכרחי לכל פרויקט בנייה.

בכל סוג של ביטוח קבלנים או ביטוח עבודות קבלניות יש לך ולנו מטרה משותפת וברורה: להשיג לך כיסוי ביטוחי אופטימלי, בעלות הנמוכה ביותר הניתנת להשגה.

ביטוח קבלנים לפרויקט בנייה מגלם בחובו אין ספור אתגרי ניהול סיכונים במישור החוזי, במישור הבטיחות (מניעה) ובפלטפורמה הביטוחית. דרושה כאן פוליסת ביטוח קבלנים שהיא לא פחות משלם הגדול מסך חלקיו. לעתים קרובות ההצלחה של הפרויקט במועד המסירה (ואחריה) מהווה פונקציה ישירה של ביטוח פרויקט קבלנים מוקפד ומדויק. ביטוח קבלנים זו המומחיות שלנו בסוכנות הביטוח איציק סימון. בית לפרויקט שלכם שמבוסס על ניסיון של למעלה מ -35 שנה בביטוחי בנייה (במהלכן ליווינו אלפי פרויקטים בכל סדר גודל) וגם צוות שבראשו סוכני ביטוח המדברים הנדסה ברמת שפת אם. 

ביטוח קבלנים - מה חשוב לדעת?

כקבלן אתה נתון פעמים רבות במערכת לחצים עסקית לא פשוטה: שולי רווח נמוכים, תחשיבים מורכבים וטעויות בעלויות ביצוע ותשומות, עמידה בלוחות זמנים, מחסור בכוח אדם מיומן, פיקוח צמוד הדוק ונוקשה מצד המזמין, ולצד כל אלה: סיכונים פיננסיים עצומים על רקע צבת של חוזים 'פאושליים' המאפיינים את מרבית ההתקשרויות עם קבלן ביצוע או קבלן חוזי, חוזים בהם כל טעות עשויה להביא לקריסה כלכלית.  
 
באתר הבניה הרוחש והדינאמי קיימת לך גם אחריות נזיקית ופלילית וסיכונים להתרחשות תאונה נזק או פגיעה בעת הביצוע ולאחריו -  ועל רקע זה ברורה החשיבות שיש לייחס למערך נכון של ביטוח קבלנים. ביטוח קבלנים יכלול את כל הסיכונים לעבודות קבלניות, חבות מוצר ואחריות מקצועית.
 
הניסיון העשיר שצברנו בביטוח קבלנים לאורך 30 שנות התמחות בתחום, הידע הרב שצברנו בקשת מקצועות הבנייה, בהכרת תהליכי בנייה, בהבנת מפרטים טכניים ואין ספור שעות באתרי בנייה, כל אלה לימדו אותנו היכן אורבות הסכנות, ואיך להגן עליך מפניהן באמצעות ביטוח קבלנים מוקפד.

לכל פרויקט יש ייחודיות ומורכבות משלו ובהתאמה, בכל פוליסת ביטוח קבלנים שאנחנו מגבשים אנו משתדלים לכלול את מקסימום ההרחבות וההגנות הדרושות לך. פוליסת ביטוח לקבלני בנייה איננה אחידה אלא מותאמת בדיוק לצרכיך.

איך נוכל לסייע לכם? נסביר דרך דוגמה. אחד הברומטרים המרכזיים בקביעת היתכנות הביטוח והיקף הכיסוי בביטוח עבודות קבלניות הוא סקר חברת הביטוח שנערך על ידי סוקר מטעם המבטחת. בסוכנות הביטוח איציק סימון, אשר נשענת על ניסיון ביטוחי והנדסי של כ-35 שנה, אנחנו לא מתייחסים לסקר הזה קלות ראש או "ככזה ראה וקדש". נהפוך הוא. אנחנו יודעים לקרוא בין השורות ומבינים כל מילה.

 

אנחנו מתגאים ביכולת שלנו לנתח את כל ההיבטים המקצועיים שעולים מתוך סקר חברת הביטוח, ולנהל בשם המבוטח מו"מ אפקטיבי כבר בנקודת זמן זו (שלב "טרום-הפוליסה"). הסוכנים שלנו, בליווי צמוד של מהנדס ביטוח שהוא סוכן ביטוח מורשה,דנים בכל סעיף וסעיף, מסתייעים בחוות דעת מקצועיות שמנוסחות על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, נעזרים במידת הצורך בסקרים משלימים (כמו סקר תיעוד מבנים סמוכים) וכדומה. כל זאת (ועוד) בכדי להביא לתוצאה מיטבית שהיא פוליסה מקיפה איכותית, וחשוב מכל - מותירה מינימום מקום למחלוקות ביום פקודה (אירוע ביטוחי).

היתרונות שלנו כסוכנות ביטוח המספקת ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים - ביטוח לקבלני בנייה

✔ גם לחברת ביטוח המספקת ביטוח קבלנים יש דרישות משלה וכאן לימד אותנו הניסיון לגבש פתרונות יצירתיים שיודעים לספק לחברת הביטוח מידע מקיף  ולהרגיע אותה  מפני הערכת יתר של הסיכונים בפרויקט -  וכך לתת לך תנאי כיסוי ביטוחי ומחיר-  יותר טובים

✔ אנו בסוכנות איציק סימון סוכנות לביטוח קבלנים, מאמינים בזמינות וליווי מקצועי לאורך הפרויקט ולאחריו. המשמעות היא, ייעוץ והכוונה בהתרחש ארוע ביטוחי, הפעלת צוות מומחי ביטוח קבלנים שיודע להתמודד ולעמוד על זכויותיך על פי הפוליסה.

 ויש עוד. כל היתרונות והשירותים הייחודיים האלה בתום ביטוח קבלנים, קנו למילה שלנו משנה תוקף אצל חתמי חברות הביטוח שמוכנים ללכת לקראתנו, הן בעלויות והן בהרחבות, כי הם למדו לאורך השנים להכיר את המקצועיות ואת היושרה שלנו בה אנו מאמינים ולפיה פועלים.

ראה גם: ביטוח עבודות קבלניות קטנות כחלק ממערך כיסוי ביטוחי נחוץ לקבלן וחברת בניה.

מומלץ לקרוא את המאמר בנושא הרשעת קבלן בעבירות בטיחות.

הכרה ליכולתנו לספק לך מטרה זו קבלנו כסוכנות הביטוח היחידה לביטוח קבלנים שנבחרה להימנות על 70 העסקים המשפיעים בהתחדשות העירונית.

אתר בנייה

אצלנו תקבל כיסוי ביטוחי אופטימלי

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

קבלן באתר בנייה

ביטוח עבודות קבלניות המותאם לצורך הייחודי שלך

לכל פרוייקט בנייה או יזמות נדל"ן יש את הייחודיות שלו. וכך, לכל פרוייקט יש להתאים את פוליסת ביטוח עבודות קבלניות שתענה על הצורך המשתנה הן ברמת הסיכונים וה'מוקשים' שיכולים לצוץ לאורך הדרך, הן מבחינת הצורך בהרחבות והגנות כדי להעניק לך את הכיסוי המירבי. וכדי לזהות את כל אלה דרושה לך... 

הכיסוי הביטוחי בפוליסת האחריות המקצועית לקבלנים איננו פשוט להבנה ואף בעייתי. אילו ניתן היה לרכוש באמת כיסוי מלא לאחריותו המקצועית של הקבלן אזי שורה ארוכה של סיכונים בביצוע הפרויקט היו יכולים להיות מכוסים - וזה איננו המצב. מצד שני כמעט כל קבלן חוזי נדרש כיום ע"י המזמינים להציג אישור ביטוח הכולל גם כיסוי אחריות מקצועית.   
הביטוח אפקטיבי לדוגמא במקרה של שריפה באתר הבנייה הגורמת לעיכובים במסירות.

ביטוח קבלנים - טבלט עם תמונה של בניינים
ביטוח קבלנים - בניין משרדים

סיימת פרוייקט בנייה. מסרת מפתח... אבל האחריות שלך נמשכת. ביטוח חבות המוצר בא להעניק לך כיסוי ביטוחי מפני נזקים לגוף או רכוש של צד שלישי כתוצאה מליקויי בנייה. בעוד מרבית פוליסות ביטוחי הקבלנים נועדו לתקופה בה הפרויקט בביצוע, כאן מדובר על הגנה ארוכת טווח בגין אחריותך לפרויקט לאחר סיומו (במקרים מסוימים כגון קונסטרוקציה - עד 20 שנה). כדי שתוכל...

מדוע דרוש לך ביטוח יזמים מקיף? 
קבלני ביצוע, קבלני משנה, ציוד ורכוש, לוחות זמנים, חומרי גלם, מפרטים, נהלי עבודה, דרישות המחוקק, תקנות עירוניות, פגעי טבע, תאונות עבודה... ועוד רשימת חלקית זו רק ממחישה עד כמה רבים יכולים להיות ה'בלתי צפויים' ושכל כך מאפיינים את תחום עיסוקך. זו הסיבה ...

ביטוח קבלנים - יזם באתר בנייה
Anchor Examples

דוגמאות לפרויקטים שבוטחו על ידנו