shadow ready-web-FF.png
באנר ביטוח קבלנים

להצעת מחיר

המותאמת עבורך

איציק סימון - סוכנות לביטוח קבלנים המציעה לך שילוב של כיסוי מקיף עם מחיר משתלם. זה ביטוח!

ביטוח קבלנים 

ביטוח קבלנים הינה פוליסת המעניקה כיסוי והגנה מפני פגיעה ברכוש, צד שלישי וחבות מעבידים. הפוליסה מעניקה לך הקבלן/היזם/המזמין וכן לקבלני המשנה הפועלים מטעמך, הגנה מפני הסיכונים אליהם אתה חשוף בעת או במהלך ביצוע העבודות, הן מנזק למבנה שהולך ומוקם והן מפני תביעת עובד או צד שלישי שניזוק בגופו או ברכושו. ביטוח קבלנים הכרחי לכל פרויקט בנייה.

בכל סוג של ביטוח קבלנים או ביטוח עבודות קבלניות יש לך ולנו מטרה משותפת וברורה: להשיג לך כיסוי ביטוחי אופטימלי, בעלות הנמוכה ביותר הניתנת להשגה.

ביטוח לקבלני בנייה - מה חשוב לדעת?

כקבלן אתה נתון פעמים רבות במערכת לחצים עסקית לא פשוטה: שולי רווח נמוכים, תחשיבים מורכבים וטעויות בעלויות ביצוע ותשומות, עמידה בלוחות זמנים, מחסור בכוח אדם מיומן, פיקוח צמוד הדוק ונוקשה מצד המזמין, ולצד כל אלה: סיכונים פיננסיים עצומים על רקע צבת של חוזים 'פאושליים' המאפיינים את מרבית ההתקשרויות עם קבלן ביצוע או קבלן חוזי, חוזים בהם כל טעות עשויה להביא לקריסה כלכלית.  
 
באתר הבניה הרוחש והדינאמי קיימת לך גם אחריות נזיקית ופלילית וסיכונים להתרחשות תאונה נזק או פגיעה בעת הביצוע ולאחריו -  ועל רקע זה ברורה החשיבות שיש לייחס למערך נכון של ביטוח קבלנים. ביטוח לקבלני בנייה יכלול את כל הסיכונים לעבודות קבלניות, חבות מוצר ואחריות מקצועית.
 
הניסיון העשיר שצברנו בביטוח קבלנים לאורך 30 שנות התמחות בתחום, הידע הרב שצברנו בקשת מקצועות הבנייה, בהכרת תהליכי בנייה, בהבנת מפרטים טכניים ואין ספור שעות באתרי בנייה, כל אלה לימדו אותנו היכן אורבות הסכנות, ואיך להגן עליך מפניהן.

לכל פרויקט יש ייחודיות ומורכבות משלו ובהתאמה, בכל פוליסה שאנחנו מגבשים אנו משתדלים לכלול את מקסימום ההרחבות וההגנות הדרושות לך. פוליסת ביטוח לקבלני בנייה איננה אחידה אלא מותאמת בדיוק לצרכיך.

היתרונות שלנו כסוכנות ביטוח המספקת ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים - ביטוח לקבלני בנייה

✔ גם לחברה המספקת ביטוח קבלני יש דרישות משלה וכאן לימד אותנו הניסיון לגבש פתרונות יצירתיים שיודעים לספק לחברת הביטוח מידע מקיף  ולהרגיע אותה  מפני הערכת יתר של הסיכונים בפרויקט -  וכך לתת לך תנאי כיסוי ביטוחי ומחיר-  יותר טובים

✔ אנו בחברת איציק סימון סוכנות לביטוח בנייה, מאמינים בזמינות וליווי מקצועי לאורך הפרויקט ולאחריו. המשמעות היא, ייעוץ והכוונה בהתרחש ארוע ביטוחי, הפעלת צוות מומחי ביטוח לקבלני בנייה שיודע להתמודד ולעמוד על זכויותיך על פי הפוליסה.

 ויש עוד. כל היתרונות והשירותים הייחודיים האלה, קנו למילה שלנו משנה תוקף אצל חתמי חברות הביטוח שמוכנים ללכת לקראתנו, הן בעלויות והן בהרחבות, כי הם למדו לאורך השנים להכיר את המקצועיות ואת היושרה שלנו בה אנו מאמינים ולפיה פועלים.

ראה גם: ביטוח עבודות קבלניות קטנות כחלק ממערך כיסוי ביטוחי נחוץ לקבלן וחברת בניה.

מומלץ לקרוא את המאמר בנושא הרשעת קבלן בעבירות בטיחות.

הכרה ליכולתנו לספק לך מטרה זו קבלנו כסוכנות הביטוח היחידה לביטוח קבלנים שנבחרה להימנות על 70 העסקים המשפיעים בהתחדשות העירונית.

אתר בנייה

אצלנו תקבל כיסוי ביטוחי אופטימלי

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

קבלן באתר בנייה

ביטוח עבודות קבלניות המותאם לצורך הייחודי שלך

לכל פרוייקט בנייה או יזמות נדל"ן יש את הייחודיות שלו. וכך, לכל פרוייקט יש להתאים את פוליסת ביטוח עבודות קבלניות שתענה על הצורך המשתנה הן ברמת הסיכונים וה'מוקשים' שיכולים לצוץ לאורך הדרך, הן מבחינת הצורך בהרחבות והגנות כדי להעניק לך את הכיסוי המירבי. וכדי לזהות את כל אלה דרושה לך... 

הכיסוי הביטוחי בפוליסת האחריות המקצועית לקבלנים איננו פשוט להבנה ואף בעייתי. אילו ניתן היה לרכוש באמת כיסוי מלא לאחריותו המקצועית של הקבלן אזי שורה ארוכה של סיכונים בביצוע הפרויקט היו יכולים להיות מכוסים - וזה איננו המצב. מצד שני כמעט כל קבלן חוזי נדרש כיום ע"י המזמינים להציג אישור ביטוח הכולל גם כיסוי אחריות מקצועית.   
הביטוח אפקטיבי לדוגמא במקרה של שריפה באתר הבנייה הגורמת לעיכובים במסירות.

ביטוח קבלנים - טבלט עם תמונה של בניינים
ביטוח קבלנים - בניין משרדים

סיימת פרוייקט בנייה. מסרת מפתח... אבל האחריות שלך נמשכת. ביטוח חבות המוצר בא להעניק לך כיסוי ביטוחי מפני נזקים לגוף או רכוש של צד שלישי כתוצאה מליקויי בנייה. בעוד מרבית פוליסות ביטוחי הקבלנים נועדו לתקופה בה הפרויקט בביצוע, כאן מדובר על הגנה ארוכת טווח בגין אחריותך לפרויקט לאחר סיומו (במקרים מסוימים כגון קונסטרוקציה - עד 20 שנה). כדי שתוכל...

מדוע דרוש לך ביטוח יזמים מקיף? 
קבלני ביצוע, קבלני משנה, ציוד ורכוש, לוחות זמנים, חומרי גלם, מפרטים, נהלי עבודה, דרישות המחוקק, תקנות עירוניות, פגעי טבע, תאונות עבודה... ועוד רשימת חלקית זו רק ממחישה עד כמה רבים יכולים להיות ה'בלתי צפויים' ושכל כך מאפיינים את תחום עיסוקך. זו הסיבה ...

ביטוח קבלנים - יזם באתר בנייה

דוגמאות לפרויקטים שבוטחו על ידנו