top of page
צל
באנר פועלים עוסקים בשימור ושיקום מבנה

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

ביטוח שימור ושיקום מבנים.

פוליסה שחברות הביטוח מעדיפות לא להנפיק

ביטוח שימור ושיקום מבנים כרוך ברמת סיכון ובעלויות פיצוי גבוהות במיוחד. הסיכון מבחינת חברת הביטוח למעשה כפול - הן בגלל מצבו הרעוע של המבנה מה שמעלה את רמת הסיכון לקריסתו (מלאה או חלקית) ולתביעת ביטוח, והן בגלל שבקרות אירוע ביטוחי יש לשחזר את המבנה ולהביאו למצבו המקורי.

בשנים האחרונות היו מספר מקרים קשים של קריסת מבנים אגב ביצוע עבודות של שימור ושיקום דבר שיצר רתיעה משמעותית של חברות הביטוח מפני ביטוח פרויקטים מסוג זה.

שיחזור מבנה היא עבודה מורכבת ויקרה. לכך נוסף הצורך למלא אחר הוראות החוק לשימור ושיקום מבנים, שעמידה בדרישותיו מביא את מורכבות עבודות השיחזור לרמה גבוהה עוד יותר. ויש עוד 'מוקשים' בדרך. נשמע מייאש? כדאי  שניפגש! 
 

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אייקון ביטוח שימור מבנים

הניסיון שלנו מביא לתוצאות ולהפחתת עלויות עבורך

זה תחום התמחותנו לאורך למעלה מ 30 שנות עבודה, במהלכן יותר ויותר קבלנים וחברות בנייה גדולות ומוכרות העדיפו לרכוש אצלנו פוליסות כמו ביטוח חברות בנייה, ביטוח קבלנים או ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות מוצר. גם חתמי חברות הביטוח למדו להכיר אותנו, את המקצועיות והיושרה ואת היכולת לגבש פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל עיניין ונושא. אנו מצליחים להנפיק לך פוליסות ביטוח לשימור ושיקום מבנים וגם לספק יתרונות נוספים.

יש עוד כמה יתרונות בעבודה איתנו: 
✔  הפחתת עלויות – ביטוח שימור ושיקום מבנים כרוך בעלויות גבוהות במיוחד על רקע רמת סיכון גבוהה. לנו הכלים ליצור עבורך מעטפת כיסוי מיטבית במחיר נמוך.

✔  כיסוי ביטוחי – בכל פרויקט בנייה ועל אחת כמה וכמה בפרויקטים בעלי רמת סיכון גבוהה, חשיבות היקף הכיסוי הביטוחי היא קריטית. לעיתים רבות הפוליסה תכלול דרישות מיגון, החרגות, והנחיות לגבי אופן הביצוע, במטרה למזער נזקים ולצמצם את הסיכונים הרבים, כאן אנו נדאג לך לכיסוי ביטוחי אופטימלי.

✔  קיצור תהליכים –  ללא ביטוח לא ניתן להתחיל את הפרוייקט.
חברות הביטוח לא ממהרות לקדם ביטוח כשמדובר בשימור ושיקום מבנים. אנחנו כן. אנו 'מתקתקים' דברים במהירות, לכן הסיקור והחיתום יבוצעו במהירות וביעילות.

✔  יד ביד לאורך כל הדרך – העבודה שלנו איננה מסתיימת עם הנפקת הפוליסה. אנחנו צוות הכולל מומחי ביטוח, מהנדסים, חוקרי תאונות ועורכי דין (להגנה בעת חקירת תאונה קשה) -  יחד איתך לאורך כל עבודות השיקום והשימור. גם זמינים מיידית לכל קריאה, גם מעניקים ליווי מקצועי והכוונה וגם דואגים למיצוי זכויותיך על פי תנאי הפוליסה עם הפעלתה בעת הצורך.

פועלים לקראת יציקת עמודים

הכיסוי הביטוחי הבסיסי ניתן לך בפוליסת ביטוח העבודות הקבלניות הסטנדרטית. אבל למה להסתפק בכיסוי בסיסי כשאפשר כיסוי מורחב. ובכלל, מי כמוך יודע שלכל פרוייקט יש את המאפיינים הייחודים לו שהפוליסה הבסיסית לא מכסה וכתוצאה אתה עלול לחשוף את עצמך לסיכונים מיותרים ויקרים. לכן, צריך כאן סוכן מקצועי ומבין עניין שיכול לדאוג לך לכיסוי מורחב ובמחיר תחרותי....

ידוע לכול -  חברות הביטוח אינן מעוניינות להנפיק פוליסת ביטוח שימור ושיקום מבנים בגלל רמת הסיכון הגבוהה. אלא אם כן, עומד למולן סוכן מבין עניין שבזכות ניסיונו הרב, והידע המעמיק בביטוח, יודע להביא פתרונות יצירתיים שמספקים לך כיסוי מירבי ובה בעת מרגיע את חששות חברת הביטוח. איך אנו עושים זאת?...

כל מיזם בנייה הוא פרויקט מורכב: קבלן ביצוע, קבלני משנה, ציוד, רכוש, לוחות זמנים, חומרי גלם, נהלי עבודה, תקנות בטיחות, ומפני כל אלה ועוד אמורה פוליסת ביטוח ליזם להגן עליך. בגלל אותה מורכבות וריבוי ה'בלתי צפויים'  אני מגבש פוליסת ביטוח יזמים בעלת כיסוי ביטוחי מקיף בדיוק מפני אותם בלתי צפויים. ויש לי גם פיסת מידע חשובה...

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

סקר תיעוד מבנים סמוכים נדרש ע"פ תנאי הפוליסה בפרק ביטוח צד ג' במסגרת פוליסת ביטוח עבודות קבלניות. הסקר מתעד את מצב המבנים הסמוכים לפרוייקט הבנייה לפני תחילת העבודות. כך לא יוכלו דיירי המבנים הסמוכים לתבוע אותך על נזקים שלכאורה עבודות הבנייה שלך גרמו למבנה שלהם... 

סקר חברת הביטוח המבוצע ע"י סוקר מומחה בענף הבנייה מטעם חברת הביטוח. על בסיס ממצאי, המלצות ודרישות הסוקר נקבעים התנאות הפוליסה. משתמע מדברים אלה כאילו תנאי הפוליסה נקבעים באופן חד צדדי. לא אצלנו. הניסיון העשיר והידע הרב בענף הבנייה קנה לסוכנות שלנו מעמד אחר בחברות הביטוח שמאפשר לנו לגבש פתרונות..

צריך ביטוח שימור ושיקום מבנים?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page