top of page
צל
באנר ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480

ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה. כגובה המשרה - גודל הסיכון

ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה מעניק הגנה לדירקטורים ונושאי משרה בחברה מפני תביעות המוגשות נגדם באופן אישי, בשל מעשים שלא כדין אשר בוצעו במסגרת תפקידם בחברה וגרמו לנזק כספי לתובעים פוטנציאלים.

רשימת התובעים הפוטנציאלים אינה רשימה סגורה והיא כוללת בעל מניות, עובד, משקיע, ספק, נושה, לקוח, מתחרה, כונס/מפרק, רשויות ועוד.

אנו מציינים את השם המקצועי לפוליסה זו מאחר והיא נועדה גם לנושאי המשרה שאינם חברי דירקטוריון כמו מנהלים בכל הדרגים, סמנכ"לים, הכפופים ישירות למנכ"ל וכדומה.

הנחיצות של ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה גבוהה משמעותית בעבורך על רקע ריבוי התביעות האישיות כנגד נושאי משרה ודירקטורים וכן והמגמה ההולכת ומתגברת של בתי המשפט בארץ ובעולם להטיל אחריות אישית ישירה על נושאי המשרה בחברה.
מניתוח תביעות שאנחנו מבצעים מידי תקופה, מסתמן שרבים רואים בנושאי המשרה, גם בחברות הפרטיות, "טרף קל'.

ללא ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה אתה עלול למצוא את עצמך חשוף לתביעות אחריות אישית או "נגרר" לבתי משפט עם הוצאות משפטיות עצומות  וכל זאת בגין החלטות שקיבלת במסגרת תפקידך כמנהל בחברה אף אם פעלת כראוי.

וכאן מתעוררת שאלה אחת גדולה:

אייקון ביטוח דירקטרים ונושאי משרה

כבר ברור מהפתיח שפוליסת ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה אינה פוליסה סטנדרטית והכיסוי שהיא אמורה להעניק לך משתנה על פי גורמים ומשפיעים רבים: תחום העיסוק, סוג המשרה, תפקיד הדירקטור, הגדרת אחריותו ועוד. בהתאמה למשתנים רבים כל כך גם קשת התביעות מגוונת ורבת הפתעות. ואז מתעוררת השאלה הגדולה – עם כל כך הרבה 'בלתי צפויים' כיצד פוליסת ביטוח דירקטורים יכולה להגן עליך כראוי? כאן מצויים היתרונות הבולטים שלנו:

✔  הניסיון -  כאן הינך זקוק לסוכנות ביטוח בעלת ניסיון עשיר בתחום שתוכל לבצע ניתוח סיכונים ולגבש רשימה מקיפה של אפשרויות חשיפה לתביעה. 
אנחנו מגיעים לגיבוש פוליסה זו (כמו כל פוליסה אחרת בתחום הבנייה - ביטוח צד שלישי, ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח עבודות קבלניות ועוד.)  עם 30 שנות ניסיון בתחום. רק כך ניתן להחליט בפני איזה תביעות אתה חשוף יותר מכל ואיזה הרחבות חשוב להוסיף לפוליסה הבסיסית, 

✔  הגודל - גם חברת הביטוח עושה ניתוח סיכונים ואיזה מהם להחריג מכיסוי, מה  שמקטין לך  את הכיסוי. כסוכנות מובילה בביטוחי ענף הבנייה, יש לנו מעמד בחברות הביטוח ולמילה שלנו יש משקל סגולי גבוה. אלו מובילים ליתרונות חשובים בכמה מישורים: האחד – היכולת לצמצם החרגות ולהגדיל הרחבות. השני – עלויות הביטוח, בהן יש באפשרותנו להפחית במידה משמעותית.  

✔  הזמינות - למילה זו מצטרפים גם הליווי האישי וההכוונה המקצועית. 
אלו חשובים במיוחד בביטוח דירקטורים ונושאי משרה מאחר ואנחנו חיים בעולם דינמי, עסקים וחברות משנים פנים, צורה ותוכן ולכן מומלץ להתאים את הפוליסה שלך לשינויים אלו. 


אנחנו עם 'האצבע על הדופק' זמינים לכל שאלה שלך, ולכל צורך העיקר שהכיסוי האופטימלי שהשגנו לך ישמר גם בעתיד.

מפני מה מעניק לך ביטוח דירקטורים הגנה ומדוע הוא נחוץ לך למרות ההרחבות שדאגנו לבצע עבורך לכיסוי אחריות אישית בפוליסת הקבלנים ובפוליסת האחריות המקצועית ?

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

ישיבת דירקטוריון

את הרשימה הארוכה והמגוונת בגינה מוגשות תביעות נגד דירקטורים ונושאי משרה, אשר הפתרון הביטוחי הקלאסי עבורן הינו בפוליסת נושאי משרה,  צמצמנו ורכזנו למס' סעיפים מרכזיים להלן :

  נושים ומלווים – הטוענים לאי עמידה בהתחייבויות כספיות.    

✔ ספקים / לקוחות – על רקע חוסר תום לב  במו"מ, הפרת חוזה, חוסר סמכות.

✔ עובדים – בגין פיטורים שלא כדין, אפליה, אי קידום, וכיוצ"ב.    

✔ ממשלה  – עקב הפרת חוקים / תקנות. (למשל - חוקים סביבתיים ; ראה ת.פ. 4068/07 מ"י נ' אבקו כימיקלים, חוקי עבודה; ראה החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה – התשע"ב – 2011).

✔ מתחרים – בטענה לתחרות בלתי הוגנת.

ועוד..

ישיבת הנהלה

אחד המאפיינים הבולטים של ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות הוא ריבוי העסקים  התחומים והענפים בהם עוסק מזמין הביטוח, ומתוקף כך, ריבוי סוכנויות שמטפלות כל אחת בפוליסה אחרת. זהו מתכון בטוח לעלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש כמו: שליטה על תאריכי חידוש שונים על פני השנה ובעיקר, אסטרטגיות ביטוח שונות, וברוב המקרים, כפל או חסר ביטוח. לעומת זאת, כמה יתרונות היו נופלים לידיך אם... 

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אמורה לכסות אותך מפני קשת רחבה של אירועים ביטוחיים במיוחד על רקע העובדה הבאה: אין פרויקט בנייה ללא תקלות, אין קבלן ביצוע שלא טועה, וכל אירוע ביטוחי כרוך בסכומי פיצוי גבוהים. נתונים אלה ידועים גם לחברות הביטוח ולכן הן מגלות  זהירות יתירה בבואן להנפיק פוליסות ביטוח בענף הבניה כדוגמת ביטוח קבלניםביטוח חבות המוצר כמו גם ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות מבנים. טוב שהגעת אלי כי יש לי בשורות טובות ... 

די במדרגה לא סימטרית, ליקוי בתחזוקה, שריפה שמתפשטת מנכס שבבעלותך לנכסי שכניך, או צינור מים שמתבקע  ומציף את הקומות שלמטה... כדי להיחשף לתביעה ולתשלום כבד בעבור הנזקים. ראשית, ניתן למזער סכנות ביטוחיות אלה עד למינימום, בשלב מקדים ע"י ניתוח סיכונים מעמיק - ובעיקר ע"י תכנון פוליסה חכם וקפדני. שני כלי עבודה אלה, הם הבסיס בכל פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות כמו ביטוח נזקי רכוש וביטוח חבות מעבידים ובפרט ...
 

זקוק לביטוח נושאי משרה או דירקטורים?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page