top of page
צל
באנר ביטוח צד שלישי

ביטוח צד שלישי. רק תכנון פוליסה חכם מעניק לך כיסוי ביטוחי מירבי.

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

מגוון התרחישים הדורשים ביטוח צד שלישי הוא מן המפתיעים ביותר. ובשפת היום-יום – לך תדע מאיפה זה יגיע? די במדרגה לא סימטרית, ליקוי בתחזוקה, שריפה המתפשטת מנכס שבבעלותך – לנכסי שכניך, או צינור מים שמתבקע  דווקא במהלך הסופ"ש ומציף את הקומות שלמטה. ועוד אין ספור מקרים כדי להיחשף לתביעה ולתשלום כבד בעבור הנזקים. הדרך היחידה למזער 'סכנות ביטוחיות' אלה עד למינימום היא ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה חכם וקפדני.

שני כלי עבודה אלה, ניתוח ותכנון, הם הבסיס בכל פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות כמו ביטוח נזקי רכוש וביטוח חבות מעבידים ובפרט - בביטוח צד שלישי. תכנון חכם וקפדני לוקח בחשבון את כלל נכסיך כתובותיך ורכושך, ופועל להשיג כיסוי רחב לכלל הפעילות בכל הנכסים.  יחד איתנו מגיעים בנוסף יתרונות בלעדיים התורמים להשגת התוצאה: מקסימום כיסוי ביטוחי במינימום מחיר.

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

אלה היתרונות הבלעדיים שהביאו אותנו

למעמד הסוכנות המובילה לביטוחי בניה

נפתח ביתרון הראשון שהוא גם הבסיס לכל היתר: ניסיון!!! ניסיון!!! ניסיון!!! תקלות, נזקים ותביעות הם מן המאפיינים של ענף הבנייה ואחזקות הנדל"ן.  כדי לדעת מפני מה להתגונן צריך לצבור קילומטרז' ארוך בביטוח פרוייקטים אלה. ובמילה קילומטרז' הכוונה לא ל- 30 שנות ישיבה במשרד והנפקת פוליסות, אלא לשעות, לימים, לחודשים של 'עמידה על פיגומים' ו'מלט על הנעלים'. כן, רק מי שנמצא בשטח יכול לבצע ניתוח סיכונים איכותי, להבין מהן הסכנות שמאפיינות כל שלב בתהליך בנייה, מה המשמעות של כל דרישה או הרחבה ביטוחית... ובשורה התחתונה איך לתכנן פוליסת ביטוח ואיך ליישם בפועל.

אייקון ביטוח צד שלישי בין ידיים

את פירות הניסיון הרב, המקצועיות וההבנה לעומק של שני 
התחומים המשולבים זה בזה, ענף הבנייה וענף הביטוח, 
קוטפים הלקוחות שלנו:

✔ בניית חבילת ביטוח עסקי. לנו הידע והיכולת לבנות עבורך חבילת ביטוח כוללת לכלל הנכסים והרכוש שבבעלותך: המשרדים ותכולתם, משרדי המכירות ותכולתם , שלטים בכל מקום בארץ,  החזקות הנדל"ן, מבני תעשייה ומסחר המושכרים לאחרים, עסקים נוספים שהנך מפעיל וכיוצ"ב. באשכול פוליסות מדויקות להפליא נדע להעניק לך כיסוי אופטימלי- במחיר מינימאלי.
 
✔ המוכנות לבטח. על רקע רמת הסיכונים הגבוהה שמאפיינת את ענף הבנייה ואחזקות הנדל"ן, ברור מדוע חתמי חברות הביטוח לא ממהרים להנפיק פוליסות. ועדיין, כשאנחנו בונים פוליסה החתמים מגלים מוכנות יתר 'לפתוח את הדלת'  מאחר שגם הם למדו להכיר לאורך השנים, את המקצועיות, את היושרה ואת האמינות שלנו.
 

✔ הכיסוי הביטוחי. יש פוליסות ביטוח צד שלישי - ויש את הפוליסות שלנו, שתמיד מכילות: יותר מפרטים ביטוחיים, יותר הרחבות, תנאים הרבה יותר נוחים, ולא פחות חשוב, מינימום דרישות והחרגות מצידה של חברת הביטוח.
 

✔ העלות המופחתת. המילים "סוכנות הביטוח המובילה בענף הבניה" מתורגמות למעשים: סוכנות מובילה קונה מחברות הביטוח פוליסות בהיקפים גדולים ולכן גם זוכה למחירים הרבה יותר אטרקטיביים. במיוחד כשבודקים את העלות למול הכיסוי הביטוחי הרחב.
 

✔ הליווי צמוד. כיסוי ביטוחי רחב זה נפלא, עלות מופחתת זה מצויין אבל זה לא מסתיים כאן. אנחנו ממשיכים ללוות אותך, זמינים למתן ייעוץ ביטוחי, הכוונה מקצועית ביטוחית, ובעת אירוע ביטוחי חמור – אנחנו מקימים צוות מומחים: שמאי ביטוח, סוקרים, מהנדסים, ובמידת הצורך, גם חוקרי תאונות מנוסים – הכל כדי  להביא את חברת הביטוח לעמוד בהתחייבותה כפי שעולה מהפוליסה. 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

אחד המאפיינים הבולטים של ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות הוא ריבוי העסקים  התחומים והענפים בהם עוסק מזמין הביטוח, ומתוקף כך, ריבוי סוכנויות שמטפלות כל אחת בפוליסה אחרת: זהו מתכון ודאי לעלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש כמו: שליטה על תאריכי חידוש שונים על פני השנה ובעיקר, אסטרטגיות ביטוח שונות...

ביטוח חבות מוצר נועד לנזקים תוצאתיים, כלומר, נזקים שייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו, לאחר מסירת הפרויקט ותחילת השימוש בו. נראה רחוק? מסוג הצרות שאפשר להתמודד איתן כשהן צצות? ובכן – ממש לא!!! בעוד פוליסות ביטוח קבלנים, ביטוח ליזם, ביטוח עבודות קבלניות וביטוח אחריות מקצועית מיועדות לרוב לפרק הזמן בו הפרויקט בביצוע, כאן מדובר על הגנה...

אם פרוייקט הבנייה טרם החל, מדוע כל כך  חשוב שיהיה לך ביטוח אחזקת קרקע? אין ציוד וחומרי גלם, אין בשטח קבלנים ופועלים... אז מה כבר נותר לבטח? את אחריותך כלפי צד שלישי בהיותך בעל הקרקע או המחזיק בה לקראת בנייה עתידית!
די באש שאחזה בעשביה היבשה במגרש שלך ועברה לשטחים סמוכים כדי להיות חשוף לתביעת פיצויים. הקרקע שלך? האחריות שלך! 

קבלן עם פוליסת ביטוח צד שלישי

זקוק לביטוח צד שלישי? מעוניין במידע נוסף?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page