top of page
צל
באנר ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים מותאם לכם ולמזמין העבודה

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480

כסוכנות ביטוח המתמחה בביטוחי בנייה, נלווה אתכם ברכישה נכונה של ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים בפרויקטים למגורים, תעשייה, מסחר, תשתיות, עסקים ועוד.

כבעל משרד לאדריכלות, אינך יכול להרשות לעצמך להישאר חסר הגנה. תביעות רשלנות כנגד אדריכלים הן אינן נדירות, עלולות להאמיר לסכומי עתק ומוגשות גם בחלוף שנים רבות.

אנו מקפידים על בניית פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים המאזנת בין דרישות חוזיות, לבין צרכיו ויכולותיו של האדריכל. ננהל מו"מ מול מזמיני העבודה ויועציהם, נפעל לצמצום עלויות הביטוח הגבוהות, ונחתור לכיסוי רחב היקף (להווה ולעתיד).

לרשותכם מחלקה ייעודית המתמחה בבניית פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים.

אנו נוודא שאתם מוגנים היטב עם רצף ביטוחי ממועד התכנון (בו "נולדת האחריות") ועד שנים רבות קדימה. במידת הצורך נסייע במכרזים עם התאמת ביטוח אחריות מקצועית לדרישות מזמיני העבודה, שרבים מהם נמנים על לקוחותינו ברכישת ביטוח עבודות קבלניות ו/או ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים.

אדריכלים בעבודה

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?

פוליסת אחריות מקצועית לאדריכלים היא המענה החשוב ביותר כנגד תביעות שיוגשו בגין ליקויי בנייה, תכנון לקוי, טעויות חישוב, הפרת זכויות יוצרים, טעויות עובדים ועוד.

לא אחת מדובר גם בכיסוי המהווה תנאי סף לזכייה במכרז.

חשוב שתעמוד לצדכם סוכנות לביטוח לאחריות מקצועית לאדריכלים אשר מבינה את מכלול האתגרים הרובצים לפתחכם. כזו היודעת לייצר את ההתאמה המושלמת בין צרכי האדריכל מחד ודרישות מזמין העבודה מאידך.

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

דיון במשרד אדריכלים

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים - האחרונים בשרשרת

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים הוא פוליסה יקרה, בין השאר משום שהאדריכל הוא מעין ראשון בשרשרת הגורמים המקצועיים. כאשר תביעת כשל מוגשת כנגד כל המעורבים בפרויקט, האדריכל שניצב בראשית העבודה איננו יכול "לגלגל" את האחריות ממנו והלאה. גם אם התכנון האדריכלי היה מדויק, הוצאות ההגנה המשפטיות לכשעצמן הינן גבוהות ומקפלות סכנה מוחשית למוניטין וליציבות הפיננסית. שמו של האדריכל שנבנה בעמל רב עלול להיהרס במהירות. בניית פוליסת אחריות מקצועית לאדריכלים חייבת לספק הגנה מקיפה שכן התביעות אינן מוגבלות בזמן, ומוגשות בסכומים גבוהים אף בחלוף שנים רבות.

בימים בהם האצבע על ההדק המשפטי קלה, ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים הוא כלי הכרחי. תביעות בגין כשלים או ליקויים בפרויקט הן נפוצות ביותר ומוגשות כנגד כל הגורמים המקצועיים, ללא קשר למעורבותם או רשלנותם לכאורה. מודעות לאתגר הזה מובילה אותנו בעת בניית פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים. אנו מקפידים גם על מענה לדרישות החוזיות (כולל מו"מ להגמשת תנאים וצמצום עלויות), וגם על הגנה ביום פקודה.

כסוכנות ביטוח המכירה בחשיבותם של הנדסאי האדריכלות לענף הבנייה בישראל, אנו מציעים ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי אדריכלות המעניק להנדסאים אלה את מלוא התנאים – בדיוק כמו אדריכלים. בניית פוליסה להנדסאים נעשית אצלנו תוך יצירת תנאים הגיוניים מול מזמין העבודה ויועציו, התמודדות עם דרישות חוזיות במו"מ אפקטיבי, חיסכון בעלויות, וללא פשרה בהיקף הביטוח להווה ולעתיד.

סוכנות הביטוח איציק סימון עומדת לימינכם. לסוכנות מעל 30 שנות ניסיון בביטוחים בענף הבנייה ומחלקה ייעודית של ביטוח אחריות מקצועית. לקוחותינו נהנים משירותים איכותיים של סוכן ביטוח לאחריות מקצועית לאדריכלים המכיר את ענף הבנייה מכל צדי המתרס.

אנו בקיאים בדרישות מזמיני העבודה, אשר נמנים על לקוחותינו במוצרים אחרים כגון ביטוח עבודות קבלניות. נוודא שתעמדו בתנאי המכרזים (להבשלת העסקה ו/או לקבלת תשלום) וכן שתיהנו מכיסוי בעת הצורך.

זקוק לביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page