top of page
צל
באנר ביטוחים עסקיים לחברות בנייה

ביטוחים עסקיים לחברות בנייה המשלבים כיסוי מקיף עם מחיר משתלם

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

חברות בניה רבות עוסקות בתחומים משיקים ומפנות מאמצים גם לתחום יזמות ואחזקות נדל"ן מניב, כמו גם עסקים נוספים נילווים לפעילותם השוטפת כחברת בניה.

כידוע – גם פרויקט בניה וגם אחזקות נדל"ן – הם תחומים שהכל בהם ''גדול'': השקעות גדולות, פרויקטים גדולים, ולצערנו גם תביעות פוטנציאליות גדולות בהיקפן הכספי לצורך פיצוי על נזקים גדולים.


חברות בנייה וקבלנים רוכשים עבור פרויקט הבנייה פוליסות ביטוח קבלנים רחבות ובדרך כלל משקיעים מאמץ להשיג פוליסת ביטוח עבודות קבלניות עם כיסויים מיטביים, לא כך הדבר תמיד כשמדובר בפוליסות אחזקות הנדל"ן.  
הפועל היוצא של כל אלה הוא מורכבות הכיסויים והביטוחים הנדרשים לצורך ניהול סיכונים כמו גם ניהול תקציבי. כאן נדרשת הבנה מעמיקה ויכולת להנפיק פוליסות מקצועיות, שלעיתים רבות עלותן כבדה. זו הסיבה מדוע חשוב לפנות אלינו כבר בשלבים המקדימים של כל פרויקט:  

כסוכנות הביטוח המובילה בענף הבניה הדברים עובדים אצלנו קצת אחרת:

מערך הביטוח העסקי שאנו בונים לחברות בנייה איננו אחיד. לכל מערך עסקים יש את הייחודיות והמורכבות שלו, ובהתאמה, כל פוליסה שאנחנו מגבשים מכילה את מקסימום ההרחבות וההגנות הדרושות במיוחד לך. 

איך אנחנו יודעים היכן דרושה הרחבה ביטוחית או מפני מה חשוב לבטח אותך? גם ביצוע ניתוח סיכונים לכל עסק, גם 30 שנות ניסיון שלימדו אותנו כמה דברים, ולא פחות חשוב, אנחנו לא אנשי פוליסה מהכורסה במשרד אלא אנשי שטח שנמצאים פיזית בעסקי הלקוח לצורך הבנת התמונה המלאה וליווי ביטוחי מקצועי של חברות בנייה ויזמים.

✔  נכון לחברת הביטוח יש דרישות משלה, וכאן, לימד אותנו הניסיון לגבש פתרונות יצירתיים שיודעים להרגיע את חששות חברת הביטוח מפני לקיחת סיכונים מיותרים. כך גם נסללת הדרך להשגת תנאים יותר טובים בעבורך.
 
✔  אנחנו משיגים ללקוחות שלנו את המחירים הטובים ביותר מסיבה מאד פשוטה. כסוכנות הביטוח המובילה בענף הבניה לקוחותינו נהנים מעוצמת הגודל שלנו ובנוסף אנחנו בונים ללקוחותינו מערך ביטוח עיסקי אינטגרטיבי לכלל עסקי הלקוח בחבילה אחת גדולה וכך יוצרים עבור הלקוח יתרון גודל.

✔  ערך מוסף זו גם הזמינות והליווי המקצועי שלנו לכל אורך השנה. לקוחותינו נהנים מייעוץ והכוונה, טיפול מהיר בשינויים ועדכונים,  כמו גם בעת אירוע ביטוחי חמור: הפעלת צוות מומחי ביטוח וברי סמכא בענף שמסייע למצות את זכויותיך ולאפשר לך להשתקם במהירות.
 

ביטוח דירקטורם ונושאי משה

הגנות למינוף פיננסי. אתה חייב את זה לעצמך, לעסק שלך ולא פחות חשוב... לעתיד המשפחה שלך. 

יזם או קבלן, הזקוק במרבית המקרים לאשראי מהבנק או ליווי פיננסי לשם השקעה בפרויקט או מכרז נאלץ לשעבד לבנק או לגוף הפיננסי את נכסיו, כספו ולעיתים קרובות גם את בית משפחתו ויתרות חשבונותיו.

במקרים בהם לוקח האשראי הולך לעולמו, לא קיים ביטוח בדומה לביטוח משכנתא, או כל הגנה ביטוחית אחרת.
לפיכך, הבנק ירצה לממש את הערבויות לצורך כיסוי ההלוואה, הוא יעשה זאת בעזרת השימוש בביטחונות.

מכלול הפוליסות המקובלות לביטוחי נדל"ן מניב ואחזקות ו/או ביטוחי קבלנים - לא מכסה מקרים מסוג זה. זהו מצב שמעמיד בסיכון את המשך קיומו של העסק/חברה, את נכסי הלווה ועתיד משפחתו. זו היתה המציאות עד היום. דגש על המילה – היתה!
 

מהיום- תן לנו לבנות עבורך מערכת הגנות לסיכוני המינוף הפיננסי. 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

מבנה מסחרי

ביטוח נזקי רכוש, ובכינויו המקצועי: ''ביטוח אש מורחב'', מהווה  פוליסה אחת בשורת פוליסות הנחוצות במערך הביטוח לעסקים, לנדל"ן מניב ואחזקות. מערך זה כולל גם ביטוח צד שלישי וביטוח חבות מעבידים וביטוחים נלווים נוספים. במילה "מורחב" באים לידי ביטוי היתרונות הבלעדיים שלנו, ואשר בזכותם, נשיג לך את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות סבירה ביותר. מילות המפתח כאן הן ניתוח סיכונים מקדים ותכנון קפדני של כל פוליסות הביטוח, הנשענים על עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח...

קשת התרחישים המשקפים את חשיבות ביטוח צד שלישי היא מן המגוונות וה''מפתיעות'' ביותר. וכפי שנהוג לומר – "לך תדע מאיפה זה יגיע". אש שמתפשטת לעסקים שכנים, מעידה ממדרגה לא סימטרית... ליקוי בתחזוקה... ועוד אין ספור מקרים יכולים להוות עילה לתביעה ולתשלום פיצוי. צמצום ומזעור ה''סכנות הביטוחיות'' נעשה ע"י ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה קפדני שמשקלל נתונים רבים כמו: מהות העיסוק, סביבת הנכס, השכנים לנכס, דרישות החוק, תהליכי הבניה המתוכננים ומשפיעים רבים אחרים.  
ועוד לא דיברנו על יתרונות בלעדיים נוספים....

חברת הבנייה מעסיקה בדרך כלל עובדים שונים שאינם עובדים באתר הבנייה עצמו ולכן אינם מכוסים ביטוחית במסגרת ביטוח הפרויקט.
חברות המחזיקות בעסקים נילווים נוספים מעבר לפעילות כחברת בניייה, מעסיקים עובדים שונים במגוון תפקידים בהתאם לעיסוק הנדרש.
בנוסף, חברות נדל"ן מניב ואחזקות מעסיקות בדרך כלל סגל ניהול ואו תחזוקה לצורכי ניהול הנכסים.
כל אלה הם דוגמאות למצבים שונים המחייבים רכישת פוליסת ביטוח חבות מעבידים המעניקה הגנה כנגד תביעות נזיקין של עובדים

פוליסת ביטוח טובה צריכה לספק הגנה מפני ''הפתעות'' בלתי צפויות. כאן באים לביטוי היתרונות הגדולים שלנו כמו:

  • למעלה מ 30 שנות ניסיון במהלכן ראינו כמעט הכל ולמדנו לבנות פוליסה מבוססת ניתוח סיכונים מעמיק.

  • המעמד הבכיר שלנו בחברות הביטוח כסוכנות מובילה בענף.

  • הפתרונות היצירתיים שמובילים לכיסוי ביטוחי מירבי בעלויות אטרקטיביות.. 

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page