top of page
צל
באנר ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. לא כל חיזוק מבנה זה תמ"א 38

מקובל לשייך את המונח "ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה" לעבודות תמ"א 38 על רקע ייעודו הראשון של הפרויקט - חיזוק המבנה הישן מפני רעידות אדמה. חשוב להבין שלא כל מבנה הזקוק לחיזוק מפני רעידות אדמה הוא בית דירות שנועד למגורים. ישנם מבני ציבור, מבנים המיועדים לשימור, אתרי מורשת שיש לחזקם מפני רעידות אדמה וכו'.

ביטוח מבנה בשוטף, כולל, בדרך כלל, גם ביטוח רעידות  אדמה, ואילו ביטוח עבודות קבלניות כולל גם ביטוח צד שלישי וביטוח חבות מעבידים ובסיום העבודות באפשרותך לרכוש  גם ביטוח חבות מוצר. אולם בבואך לרכוש את ביטוח העבודות הקבלניות לפרויקט החיזוק - תגלה קשיים רבים.  

עבודות חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה נמנות על סוגי הפרויקטים שחברות הביטוח רואות בהן סיכון ביטוחי גבוה ולכן הפוליסות הקבלניות ה'רגילות' אינן מעניקות לך כיסוי מלא לביצוע עבודות החיזוק, אלא אם בוצעה עבודה יסודית לתכנון הביטוח.

זאת ועוד, בגלל חומרת הסיכונים חברות הביטוח גם אינן ממהרות להנפיק פוליסות ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה.

פלונטר? יש לנו דרכים להתיר אותו.  

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אייקון חיזוק מבנים

כאן בא לידי ביטוי הידע המקצועי והניסיון שלנו 

כדי למנוע מצב בו אתה נכנס לביצוע עבודות המוגדרות כבעלות סיכון גבוה עם כיסוי ביטוחי חלקי או אף ללא כיסוי כלל, דרוש לך סוכן ביטוח מיומן. לאורך שנות פעילות רבות למדנו להתמודד עם הפרויקטים הנחשבים למסוכנים ביותר ולגבש פתרונות יצירתיים המניחים את דעתה של חברת הביטוח תוך מתן כיסוי ביטוחי רחב ביותר בעלות המשתלמת ביותר.  וישנם עוד כמה יתרונות בלעדיים לנו. הנה:

✔  מקסימום כיסוי במינימום עלות – בעניין הכיסוי המורחב ובניית פוליסת ביטוח,  אנו מבצעים עבודת שטח מקיפה ויסודית (כמו לדוגמא המלצתנו לביצוע סקר תיעוד מבנים) כך שלחברת הביטוח ישנו מענה המסיר התנגדויות מאפשר להקטין את רמת ההחרגות ואף להגדיל את היקף הכיסוי. 
מאחר שאנו מטפלים במסה קריטית של מאות חברות בנייה, באפשרותנו לקבל מחברות הביטוח ולהציע ללקוחותינו מחירים נוחים במיוחד למול פוליסות ברמה מקצועית גבוהה.
 
✔  מהירות ביצוע –  משך הזמן לקבלת הצעה לביטוח חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה אורך זמן רב בשל הצורך לבדוק לעומק את רמת הסיכונים מבחינת חברת הביטוח.
ביטוח זה נמנה על קבוצת הביטוחים, כדוגמת ביטוח תמ"א 38, שחברות הביטוח לא ממהרות לבטח כלל. חשוב להבין שללא פוליסה חתומה ומאושרת לא תוכל להתחיל את הפרויקט. אנו מונעים עיכובים בזכות המידע המקיף שאנו מספקים לחברת הביטוח וחוסכים ממנה זמן מיותר לבדיקות ובירורים.

✔  צוות המומחים שלנו – בפרויקטים מורכבים ובעלי רמת סיכון גבוהה אנו נעזרים בצוות מומחי ביטוח, סוקרי ביטוח, שמאים ומהנדסים העומדים לצידך כדי לייעץ, לסייע ובעיקר להבטיח שתמצה את זכויותיך בקרות נזק, כמו גם - במקרה של תאונה  קשה שההודעה עליה תועבר אלינו בזמן  - מומחה תאונות שלנו ילווה אותך בטיפול ביום הראשון לאירוע.

כדאי לך לרכוש אצלנו ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

ביטוח חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה מבטיח לך אצלנו  כיסוי ביטוחי מיטבי בסעיפים כמו – ביטוח למבנה הקייםביטוח חבות מעבידיםביטוח עבודות קבלניותביטוח צד שלישי. כל אלה,  לעניין הפרוייקט המדובר, מחייבים הרחבות מיוחדות ותשומת לב יתירה לפרטים הקטנים ולחריגי הפוליסה שבפרויקטים מסוג חיזוק מבנים הם רבים ונוקשים במיוחד.
הביטוחים הרגילים לא ייתנו מענה או שהכיסוי בקרות אירוע ביטוחי יהיה חלקי בלבד.

פועל בעבודה

החשיבות היתרה של הקפדה על כללי בטיחות בפרויקט של תמ"א 38 נובעת מהיותו אתר בנייה בלתי שגרתי. פרוייקט תמ"א 38  הוא היחיד מבין כל סוגי הפרויקטים בענף הבנייה ה"מאכלס" יחד דיירים ופועלי בניין בו זמנית. זהו מצב המחייב תשומת לב והקפדה יתירה על כללי הבטיחות ועל הדרכות בטיחות לא רק לעובדים מטעמך אלא גם לדיירי הקבע בבניין כי...

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות הינה הפוליסה הבסיסית והיא כוללת: ביטוח הרכוש (העבודות, התשומות והציוד הקל), ביטוח צד שלישי  וביטוח חבות מעבידים. אבל, מאחר ולכל פרוייקט בנייה יש את הייחוד שלו, את הסכנות המאפיינות רק אותו, כך גם לכל פרוייקט יש את הצורך בכיסוי ביטוחי ובגיבוש פתרונות ביטוח יצירתיים המותאמים במיוחד לו, תוך מתן מקסימום כיסוי במינימום עלות...

ביטוח תמ"א 38 הוא מן המורכבים שיש, על רקע רמת הסבירות הגבוהה לתביעות. מאפיין שמסביר מדוע חברות הביטוח לא ממהרות להנפיק פוליסות ביטוח לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה כדוגמת תמ"א 38. יתירה מזאת, מאפיין בעייתי במיוחד בפרוייקטים מסוג תמ"א 38 היא העובדה שבאותו מבנה בו מתבצעות עבודות הבנייה ממשיכים באותה עת לגור דיירים שנחשפים לסכנות רבות ...

ביטוח חבות מעבידים הינו פרק בתוך הפוליסה לביטוח עבודות קבלניות, לכן השאלה היא לא 'האם לעשות ביטוח חבות מעבידים', אלא איך מביאים לכיסוי ביטוחי מירבי? נקודה זו חשובה במיוחד על רקע הנתון המצער המאפיין את ענף הבנייה: 6,000 נפגעים, מהם קרוב ל-50 הרוגים בכל שנה! נתון זה מעיד על ריבוי תרחישים, וסכנות המביאות את  חברת הביטוח למזער סיכונים ע"י הקטנת הכיסוי הביטוחי או ייקור הפוליסה. השאיפה שלנו היא  להשיג לך כיסוי רחב ככול היותר...

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page