top of page
צל
באנר ביטוחים ליזם

בלי ביטוח מותאם ליזם, זה כמו לפתוח את הארנק ולתת לצרות לחגוג 

מטרתו של ביטוח המותאם ליזמים – לאפשר לך לישון עם שתי עיניים עצומות ולמנוע ממך תשלום נזקים לאורך כל חיי הפרויקט.

יזמות בתחומים כמו פרויקט בנייה, תמ"א 38, פינוי-בינוי, נדל"ן מניב ואחזקות מבנים, מאופיינת במילה "גדול": הפרוייקטים גדולים, ההיקפים הכספיים גדולים, הסיכוי לתקלות גדול ועלותן גדולה.

חובה! פוליסת ביטוח חכמה המותאמת ליזמים שצופה מראש (עד כמה שניתן) נזקים בפרויקט ושומרת עליך מפני הוצאות העלולות להגיע עד לידי קריסה פיננסית.

בדיוק בנקודה זו יש לנו מידע חשוב עבורך:
כל פרויקט בנייה הוא פרויקט מורכב - קבלני  ביצוע, קבלני משנה, ציוד, רכוש, לוחות זמנים, חומרי גלם, מפרטים, נהלי עבודה, דרישות המחוקק, עליות מחירי חומרי גלם לצד ירידות מחירים בלתי צפויות, סיכונים יזמיים, פגעי טבע, תקנות עירוניות, תקנות בטיחות בעיות מורכבות המחייבות מעטפת טובה של כיסוי ביטוחי.

לאור המורכבות וריבוי ה"בלתי צפויים" אנו דואגים בעבורך (עד כמה שניתן) לכיסוי האופטימלי האפשרי בדיוק מפני אותם בלתי צפויים. 

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

אייקון ביטוח ליזם בין ידיים

המומחיות והניסיון שלנו הם הבסיס ליצירת כיסוי ביטוחי אופטימלי עבורך!

על בסיס הניסיון העשיר, ההתמחות בתחום והידע המקיף שצברנו יש לטיעונים שלנו ולפתרונות היצירתיים שגיבשנו משקל רב בחברות הביטוח. וזה מוביל ליתרונות גדולים בעבורך ונתחיל בחשובים שבהם:

✔  הכיסוי הרחב ביותר – אנו בונים את הפוליסה ודואגים "לתפור את כל הפינות", תוך ניהול כל תהליך המשא ומתן במהלך החיתום ולא בעת התרחשות מקרה ביטוח.

✔  המחיר הנמוך ביותר – אנו מביאים להפחתה משמעותית בעלויות לפוליסות ביטוח כמו ביטוח קבלנים, ביטוח ליזם, אחריות מקצועית, או ביטוח חבות מוצר וביטוחי נדל"ן מניב ואחזקות. 

✔  התאמה מושלמת  –  ההיכרות המעמיקה שיש לנו עם ענף הבנייה מאפשרת לנו לעיתים לצפות מניסיוננו את הבלתי צפוי ולגבש פתרונות יצירתיים המותאמים ליחודיות של כל פרויקט בנייה.

✔ זה לא רק אנחנו – אנו עובדים עם צוות מומחי ביטוח מנוסים וחוקרי תאונות מיומנים  שממצאיהם מסייעים להבנת האירוע , מיצוי זכויותיך וקבלת המגיע לך מחברת הביטוח בקרות אירוע ביטוחי.

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

פועל בניין בזמן עבודה

פוליסה בת שלושה פרקים: ביטוח הרכוש והעבודות, ביטוח צד שלישי וביטוח חבות מעבידים. כידוע, לכל פרויקט יש את המאפייינים הייחודים שלו ולכן, פוליסה בסיסית לא יכולה לכסות אותך כראוי. כאן אנחנו נכנסים לעבודה עם כל הניסיון והידע הרב בענף הביטוח ולא פחות חשוב בענף הבנייה.

חברות יזמיות רבות מחזיקות נדל"ן מניב ועסקים נוספים נילווים לפעילותם השוטפת כחברת בנייה. זהו תחום שבו הכל 'בגדול' – השקעות גדולות, פרוייקטים גדולים, כמו גם תביעות פוטנציאליות גדולות בהיקפן הכספי לצורך פיצוי על נזקים גדולים. מורכבות הכיסויים והביטוחים הנדרשים לניהול סיכונים נכון מחייבת הבנה מעמיקה ויכולת להנפיק פוליסות מקצועיות, שלעיתים רבות עלותן כבדה.
עד שזה מגיע לידיים שלנו....

הנפוץ בין פוליסות ההתחדשות עירונית ומן המורכבים שיש מאחר ואופי העבודות (בתוך בניין מגורים על יושביו) מעלה את רמת הסבירות לתקלות שדורשות כיסוי ביטוחי. זו גם הסיבה מדוע חברות הביטוח לא ממהרות להנפיק פוליסות ביטוח תמ"א 38. ומקשות על תהליך הקבלה לביטוח. לא כשאני  כאן לצידך....

מאמר חשוב לך היזם בנושא ביטוח קבלנים שכדאי לקרוא- קישור 

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page