top of page
צל
באנר ביטוח אחריות מקצועית לענפי ההנדסה

ביטוח אחריות מקצועית לענפי ההנדסה

זקוקים לביטוח מקצועי ? מתמודדים עם דרישות חוזיות מופרזות ומוגזמות? נתקלתם ברף כניסה בלתי סביר למכרז וחשש קונקרטי מפני אובדן העבודה? המחלקה הייעודית שלנו לביטוחי אחריות מקצועית בסוכנות הביטוח איציק סימון עומדת לרשותכם.

ביטוח אחריות מקצועית הינו כלי בעל משמעות הרת גורל עבור כל מי שעוסק בענף הבנייה. תביעות בגין אחריות מקצועית מוגשות בסכומים גבוהים במיוחד ואין זה נדיר שהתביעה "מופיעה" גם לאחר שנים רבות.

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

זקוק לביטוח אחריות מקצועית לענפי ההנדסה?

צור קשר - 03-6951414

תנו לנו לסייע לכם: אנו נאפיין את הדרישות החוזיות שהציבו בפניכם, ננהל משא ומתן אפקטיבי מול מזמין העבודה ויועציו, נמצא את עמק השווה, ונעשה הכל בכדי לאפשר לכם לצאת לדרך. כל זאת תוך צמצום העלויות הגבוהות של הביטוח ומבלי לפגוע בעוצמת הכיסוי.


כסוכנות ביטוח המובילה בתחום ביטוח קבלנים וחברות בנייה, אנו נדאג שתנאי הפוליסה יהיו מהמקיפים בשוק הביטוח כנגד תביעות בהן ייטען להפרת חובה מקצועית. נתייחס בפוליסה לשמירה על רצף ביטוחי, תוך שימת דגש על הכיסוי רטרואקטיבי כמתבקש, גבולות אחריות מותאמים לסוג הפרויקטים שאתם מתכננים, הגנה מפני מעשה או מחדל של עובדים מטעמכם, שמירה על המוניטין, הגנה כנגד תביעות הוצאות דיבה, הפרות קניין רוחני ועוד.

היה וחו"ח תקלעו בעתיד לסיטואציה המחייבת הפעלת הפוליסה, נלווה אתכם כמתבקש ובזמינות מרבית, ונעשה הכל בכדי לסייע לכם להדוף את התביעה. ככל שאין מנוס מתשלום – נוודא כי הנושא יטופל במסגרת הפוליסה על כל הרחבותיה וסייגיה.

הניסיון והידע שצברנו מול מזמיני העבודה ויועציהם, כמו גם ההיכרות עם הגורמים השונים בענף (שהינה לרוב היכרות פרסונלית), מאפשרים לנו לנהל עבורכם מו"מ אפקטיבי.

נגשר על המחלוקות, נתאים את הדרישות החוזיות לצרכים של הפרויקט, וחשוב מכל  נאפשר לכם להתקדם לעבודה בלי עיכובים מיותרים

ביטוח אחריות מקצועית – למה אצלנו ומה אתם מקבלים?

ישיבת עבודה

ביטוח אחריות מקצועית הוא מטריית המגן שלכם בכל אחד ואחד מהפרויקטים בהם אתם משמשים כמתכננים/מפקחים/מנהלי פרויקטים/יועצים.

ללא ביטוח אחריות מקצועית ראוי, תביעת רשלנות בסכומי עתק עלולה לפגוע בכם עד כדי קריסה כלכלית והרס המוניטין שבניתם בעמל רב (נדגיש כי ניסיוננו מלמד כי תביעות מוגשות גם לאחר שנים רבות). המטרה שלנו היא לסגור עבורכם את הקצוות ובכלל זה בין היתר:

✓ גבול אחריות במתכונת התפורה למידות וצרכי הלקוח, יכולותיו הכספיות, רצונותיו ודרישות המזמין.
✓ כיסוי Run-Off לאחר הפסקת פעילות.
✓ ביטוח בגין הוצאת דיבה, לשון הרע והשמצות.
✓ ביטוח בגין הוצאות בהליכים פליליים בשל מרמה ואי יושר מצד עובדי המבוטח.
✓ ביטוח בגין הליכים פליליים בשל רשלנות, תכנון לקוי וכדומה.
✓ גבול אחריות צד ג' כגבול אחריות נפרד (למהנדסים ואדריכלים).
✓ הרחבת תקופת גילוי למקרה של אי-חידוש פוליסה על ידי המבטח.
✓ שותפים נכנסים – שמירה על רצף ביטוחי ואיחוד פוליסות אחריות מקצועית.
✓ שותפים יוצאים – רצף ביטוחי ומניעת כפל תשלום בגין השתתפות עצמית בהפעלת שתי פוליסות נפרדות.
✓ ביטוח בגין אובדן מסמכים.
✓ ביטוח בגין חריגה מסמכות (טענה נפוצה בכתבי תביעה).
✓ ביטוח בגין היבטי קניין רוחני – פגיעה בפרטיות, הפרת זכויות יוצרים, זליגת מידע, סימני קניין, הפרת סודיות וכדומה.
✓ חבות מעבידים – עבור משרדים המעסיקים עובדים.

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

אדריכל בעבודה

מעוניינים לגשת למכרז או להציע הצעה לחוזה, אך מרגישים שדרישות הביטוח לאחריות מקצועית גבוהות ומפורזות? חוששים מאובדן העבודה? הגעתם למקום הנכון. ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים הוא מהשירותים המרכזיים שאנו מספקים.

תנו לנו לסייע לכם לקחת את זה מכאן. אנו נתמודד בשמכם ובעבורכם עם דרישות מזמין העבודה. נתאים את הביטוח לצרכי הפרויקט ונסייע לכם לצאת לדרך ללא עיכובים מיותרים. השירות ניתן הן לפני הגשת הצעה למכרז או חוזה, והן כאשר כבר נבחרתם לביצוע.

מהנדס באתר בנייה

ביטוח אחריות מקצועית למהנדס הוא ביטוח הכרחי כהגנה מפני תביעות בגין אחריות מקצועית, המוגשות גם לאחר שנים רבות ממועד התכנון ובסכומי עתק. תביעות אלה נבחנות בהתאם לקיומה של פוליסה תקפה במועד הגשתן. אין כאן מקום לטעויות.

אנו ננהל בעבורכם משא ומתן מול מזמין העבודה בנוגע לדרישותיו, נבצע התאמות בין הביטוח השוטף הקיים לבין הביטוח הדרוש לצרכי הפרויקט, ונסייע בהתקשרות בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים השמה דגש על כל ההיבטים הרלבנטיים.

אדריכל מתכנן דירה חדשה

בסוכנות הביטוח איציק סימון רואים בהנדסאים גורם משמעותי ביותר בענף הבנייה. גורם שמגיע לו לזכות בפרויקטים ולפעול בראש שקט כשמאחוריו ביטוח אחריות מקצועית רחב ומקיף.

אנו מסייעים בהרכבת פוליסת אחריות מקצועית להנדסאים לפי דרישות מזמין העבודה, בהתאם להגנה הדרושה לכם, לתקציב העומד ברשותכם ולרצונותיכם. הדרישות החוזיות גבוהות ובלתי סבירות? תנו לנו לנהל את זה מכאן. אנו נדע כיצד לגשר על המחלוקות ואיך לקדם את העבודה בפועל.

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page