top of page
צל
באנר ביטוח אבדן רווחים

ביטוח אבדן רווחים. הביטוח שמגן על תזרים המזומנים שלך!!!

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

למטרה זו בדיוק נועד ביטוח אבדן רווחים (או בכינויו הנוסף :  ביטוח אובדן תוצאתי) למחזיקי נדל"ן מניב או בעלי עסק.. דוגמא אולי תבהיר עד כמה פוליסה זו חשובה לך.

ברשותך נכס נדל"ני (בניין משרדים למשל) וחלילה וחס אירעה שריפה, חלק, מרבית או כל המשרדים אינם ראויים עוד לשימוש עד לשיפוצם. השוכרים עברו בלית ברירה למשרד אחר, וכמובן, הפסיקו לשלם את שכר הדירה. פוליסת ביטוח אבדן רווחים מבטיחה לך המשך הכנסות כפי שהיו עד כה בניכוי ההוצאות המשתנות שנחסכו בשל שיתוק העסק.

הפוליסה, במתכונת של אובדן דמי שכירות מגינה עליך גם מפני מצב גרוע עוד יותר בו יש לך התחייבויות כנגד הנדל"ן המניב – הלוואה, משכנתא... – ואשר התשלומים החודשיים כנגדן ממשיכים לרדת מחשבון הבנק וגוררים אותך להפסדים עד כדי שקיעה כלכלית. נותרה רק השאלה אצל מי לבטח כאשר השיקול המוביל הוא מקסימום כיסוי במינימום עלות, נכון? בבקשה:

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

איציק סימון סוכנות הביטוח
המובילה בענף הבנייה

נפתח בלמעלה מ 30 שנות ההתמחות בביטוח ענף הבנייה. אבל לא כדי לעשות רושם, חשובה יותר היא משמעות המספר: ניסיון עתיר בכל סוגי ביטוחי ענף הבנייה אין ספור פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות, ביטוח חברות בנייה, ביטוח קבלנים, ביטוח יזמים וביטוח תמ"א 38 שהנפקנו. במהלך אותן שנים כמעט ואין אירוע ביטוחי שלא ראינו, כולל מקרים שאיש לא היה חולם שיכולים לקרות.

זה כוחו ויתרונו הרב של הניסיון שלימד אותנו על הסכנות, התקלות, התאונות, הגורמים להן, הדרכים למניעתן. כך גם למדנו לבצע ניתוח סיכונים מקיף ותכנון פוליסה קפדני, ובשורה התחתונה, איך לבנות לך פוליסה או כיסוי  ביטוח אבדן רווחים במינימום עלות ובמקסימום כיסוי. 

✔  מקסימום כיסוי ביטוחי. ה'בלתי צפוי' הוא שחקן ראשי כאן. זה קורה ברגע ויכולים להיות אלפי גורמים לתקלות ונזקים אשר לך אין שום שליטה עליהם. אין גם נכס נדל"ני אחד דומה לאחר. לא במיקום, לא בגודל, לא בסביבה בה הוא מצוי (איזור תעשיה, סביבת מגורים) ועוד מגוון של גורמים משפיעים. מכאן גם חשיבותו של  הניסיון העשיר שלימד אותנו איך להתאים לכל מבנה את הביטוח המתאים עם מפרט ביטוח מוקפד ומקצועי ועם כמה שיותר, הרחבות והגנות. זאת ועוד. אנחנו מקפידים לצאת לשטח, לראות את הנכס, להתרשם, לבצע ניתוח סיכונים - ועל בסיס כל אלה: מבצעים תכנון פוליסה קפדני עבורך.
 

✔  מינימום עלות. נעשה את זה פשוט וקצר. אנחנו קונים מוצרי ביטוח בהיקפים גדולים ולכן חברות הביטוח מנפיקות לנו פוליסות ביטוח במחירים הרבה יותר אטרקטיביים ובתנאים הרבה יותר נוחים. ומי שנהנה מכל אלה הם לקוחותינו.
 

✔  צועדים יחד איתך. אל העלויות המופחתות, התנאים האטרקטיביים והכיסוי הביטוחי המורחב מצטרפים הזמינות המיידית והליווי המקצועי הצמוד.  אנחנו כאן כדי לתת לך מענה בכל עת, הכוונה וייעוץ כדי לשמור עליך מוגן ולבצע התאמות עפ"י צרכים משתנים. זאת ועוד.  בקרות  אירוע ביטוחי, אנחנו בונים צוות מקצוענים - שמאי ביטוח, סוקרים, מהנדסים - שכל שמטרתו למצות את זכויותיך ע"פ הפוליסה ולאפשר לך להשתקם במהירות. 

אייקון ביטוח אובדן רווחים

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

שריפה במבנה קיים

אם תחת ידיך עסקים רבים בענפי משק שונים (לא רק בנייה). כנראה שמבטחים את עסקיך סוכנים רבים, כל אחד אחראי על פוליסה אחרת. זהו מתכון בטוח לעלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש כמו: שליטה על תאריכי חידוש שונים על פני השנה. ריבוי פוליסות, סוכנים וסוכנויות שמטפלים בתיק הביטוח שלך הוא גם מתכון למגוון אסטרטגיות ביטוח שאינן רואות את התמונה הכוללת. ועכשיו, תאר לך שהכל היה מרוכז במערך פוליסות אחד, שנבנו על בסיס התמונה הגדולה של עסקיך. כמה יתרונות היו נופלים לידיך...

ביטוח נזקי רכוש בפי כל ובשמו המקצועי ביטוח אש מורחב הינה בפועל פוליסה אחת מתוך מערך  פוליסות  לצד  ביטוח צד שלישי, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אובדן רווחים וביטוחים משניים נוספים כגון: כספים, נאמנות, שבר מכני, ציוד אלקטרוני ועוד.  . המילה "מורחב" משמעותית מאד והיא אוגדת בתוכה את היתרונות הבלעדיים שלנו, שמאפשרים לנו להשיג לך את יריעת הכיסוי הביטוחי הרחבה ביותר בעלות הנמוכה ביותר. בין מבחר הכלים שאנחנו מקפידים לעשות בהם שימוש בבואנו לבנות לך כיוסי ביטוחי אופטימלי הם: ניתוח סיכונים מקדים ותכנון קפדני של כל פוליסת ביטוח, וכמובן, עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח.... 

מדרגה לא סימטרית, ליקוי בתחזוקה, שריפה שמתפשטת מנכס שבבעלותך לנכסי שכניך, או צינור מים שמתבקע  דווקא ומציף את הקומות שלמטה.. והרי לך 'על קצה המזלג' קשת תרחישים שדורשים ביטוח צד שלישי. תרחישים אלה, שאינם אלא 'סכנות ביטוחיות', יש למזער עד למינימום. ברשותינו 'ארגז כלי עבודה' מגוון והוא כולל בין היתר: ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה חכם וקפדני שלוקח בחשבון את כלל נכסיך כתובותיך ורכושך. שני כלים אלה הם הבסיס בכל פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות כמו ביטוח נזקי רכוש וביטוח חבות מעבידים ובפרט ובמיוחד - בביטוח צד שלישי...

זקוק לביטוח עבודות קבלניות?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page