top of page
צל
באנר ביטוח נזקי רכוש

ביטוח נזקי רכוש. למי שמעוניין ביותר כיסוי בפחות עלות. ויש עוד....

להצעת מחיר
המותאמת עבורך

ביטוח נזקי רכוש ובשמו המקצועי 'ביטוח אש מורחב' מהווה למעשה פוליסה אחת מתוך מערך  פוליסות ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות לצד ביטוח צד שלישיביטוח חבות מעבידיםביטוח אובדן רווחים וביטוחים משניים נוספים כגון: כספים, נאמנות, שבר מכני, ציוד אלקטרוני ועוד.  

ברשותך, נתמקד במילה "מורחב" כי כאן באים לידי ביטוי היתרונות הבלעדיים שלנו, ואשר בזכותם, נשיג לך את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות הנמוכה ביותר. מילת המפתח כאן היא ניתוח סיכונים מקדים ותכנון קפדני של כל פוליסת ביטוח, הנשענים על עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח.
 

אני מזמין אותך

להתקשר אלי

איציק סימון - 050-5299480

למה כדאי לך להיות מבוטח אצלנו?

אייקון נזקי רכוש

תקלות, נזקים ותביעות הם מן המאפיינים של ענף הבנייה והנדל"ן. ומה הפלא? הם כל כך מורכבים ועוסקות בהם כל כך הרבה ידיים, וזו גם הסיבה מדוע חברות הביטוח מגלות בביטוחי קבלנים וביטוחים עסקיים לחברות בנייה ואחזקות נדל"ן משנה קפדנות וזהירות עם כל סעיף וסעיף. לקוחותינו זוכים להעדפה שבאה לידי ביטוי בכמה תחומים:

✔  בניית חבילת ביטוח מושלמת. לנו הידע והיכולת לבנות עבורך חבילת ביטוח כוללת לכלל הנכסים והרכוש שבבעלותך : המשרדים ותכולתם, משרדי המכירות ותכולתם , שלטים בכל מקום בארץ,  החזקות הנדל"ן, מבני תעשייה ומסחר המושכרים לאחרים, עסקים נוספים שהנך מפעיל וכיוצ"ב. במגוון פוליסות מותאמות להפליא נדע להעניק לך כיסוי אופטימלי- במחיר מינימאלי.
 
✔  המוכנות לבטח- רבים המקרים בהם חברות הביטוח מעדיפות  שלא להנפיק
פוליסה כלל. אבל, כשאנחנו בונים פוליסה - משתנה הגישה  המחמירה של החתמים,
בזכות העבודה המשותפת ארוכת השנים, במהלכן למדו להכיר את  המומחיות, היושרה, הניסיון הרב וההבנה העמוקה שלנו בשני התחומים – ענף הביטוח וענף הבנייה.  

 
✔  הכיסוי הביטוחי- כאן אנחנו מצליחים לכלול  בפוליסת ביטוח נזקי הרכוש שלך
מפרטי ביטוח מקצועיים ומקיפים עם יותר הרחבות  בתנאים הרבה יותר נוחים. ובנוסף, להביא למינימום דרישות והחרגות מצידה של חברת הביטוח
 

✔  העלות המופחתת- כסוכנות ביטוח מובילה בענף הבנייה, משקלנו הסגולי ברמת
ההיקף הכספי גבוה מאד. וכמו בכל תחום, מי שקונה הרבה מוצרי ביטוח מקבל
מחירים ותנאים יותר טובים.  אבל זה לא רק זה: בניה חכמה של מערך ביטוח אחד לכלל הנכסים הרכוש והעסקים הפעילים שלך מאפשרת לנו ליצור עבורך חיסכון ניכר בעלויות, ובמקרה כזה ניתן לומר: גם לגודל שלך יש יתרון, אז למה לא לנצל אותו?

 
✔  הליווי הצמוד- לבנות פוליסת ביטוח מוקפדת ורחבה  בעלות מופחתת , זו רק חצי המלאכה. לאחר הנפקתה, בעת אירוע ביטוחי – אנחנו כאן לצידך עם צוות מומחים: שמאי ביטוח, מהנדסים ובמידת הצורך גם חוקרי תאונות מנוסים. כולם מגוייסים במטרה אחת -  לסייע לך להשתקם במהירות ולמצות את זכויותיך על פי הפוליסה.

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

ביטוח נזקי רכוש - נזק שריפה

ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות נועד לחברות בעלות ריבוי עסקים,  ותחומי פעילות מעבר לענף הבנייה כמו המשרדים ותכולתם, משרדי המכירות ותכולתם , שלטים בכל מקום בארץ,  החזקות הנדל"ן, מבני תעשייה ומסחר המושכרים לאחרים ועוד. כדי לחסוך לך עלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש הנובעים משליטה ופיקוח על מערך פוליסת המוחזקות כל אחת בידי סוכנות ביטוח אחרת...

מאחר וביטוח חבות מוצר נועד לכסות מפני, נזקים שייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו לאחר מסירת הפרויקט ותחילת השימוש בו, רבים סוברים שאלה צרות שאפשר להתמודד איתן לכשיתרחשו (אם יתרחשו). וזו טעות. מדובר כאן על הגנה ארוכת טווח לאחר סיומו של הפרויקט (חוק המכר דורש מתן אחריות למשך 10 שנים ובמקרים מסוימים האחריות נמשכת גם עד 20 שנה). משך זמן ארוך מאד לשחק בו עם המזל...

כל חברת בנייה המחזיקה עובדים במשרדים, משרדי מכירות, עסקים נלווים, ואף שדרת ניהול שאיננה פעילה באתר פרויקט ספציפי - נזקקת להגנה של פוליסת חבות מעבידים לכיסוי תביעות עובדים במקרה של תאונה, מחלת מקצוע וכיו"ב. 
כסוכנות המובילה לביטוחי בניה יש לנו קשת רחבה של דרכים להנפיק עבורך פוליסת ביטוח עם מינימום דרישות והחרגות, בעלויות מופחתות. ובשורה התחתונה - להשיג לך כיסוי ביטוחי מירבי במינימום עלות...
 

לך תדע מאיפה זה יגיע? די במדרגה לא סימטרית, ליקוי תחזוקה, שריפה שמתפשטת מנכס שבבעלותך לנכסי שכניך, או צינור מים שמתבקע  דווקא במהלך הסופ"ש ומציף את הקומות שלמטה.. ועוד אין ספור מקרים כדי להיחשף לתביעה ולתשלום כבד בעבור הנזקים. הדרך היחידה למזער 'סכנות ביטוחיות' אלה עד למינימום היא ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה חכם וקפדני. שני כלי עבודה אלה, מניבים כיסוי אופטימלי בעלות...

זקוק לביטוח נזקי רכוש? רוצה מידע נוסף
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם 

bottom of page