הגנות למינוף פיננסי | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

הגנות למינוף פיננסי. תחום מאד רגיש אבל... חשוב מאין כמותו. 

רוצה ביטוח קבלנים? רוצה מידע נוסף?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל - itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
את ההגנות למינוף פיננסי נציג באופן הרגיש ביותר שכן ישנן נושאים שטבעם לא לעלות ותהיה זאת טעות לא להציף אותם - ולטפל בהם. 

המחשה מהחיים:
 
כשאדם מן הישוב לוקח משכנתא מהבנק הוא מחוייב ע"י הבנק לרכוש ביטוח משכנתא. כך, במקרה מוות לא עלינו של אחד מבני הזוג, חברת הביטוח תחזיר לבנק את הכסף שהלווה במקום לעקל ולממש את נכסי בן הזוג החי והוצאתו מדירתו.

כשיזם או קבלן או בעל שליטה בחברת יזמות מקבלים אשראי מהבנק או ליווי פיננסי לשם השקעה בפרויקט כזה או אחר, אם חלילה מי מהם הולך לעולמו, אין ביטוח כדוגמת ביטוח המשכנתא, או הגנה ביטוחית וכתוצאה מכך הבנק, שדרש כבטחונות את משכון הנכסים הפרטיים - דירות (כולל דירת משפחת הנפטר)... נכסים,מגרשים,כספים נזילים,מכוניות ועוד - ירצה לממש את הערבויות לצורך כיסוי ההלוואה.

שום פוליסת ביטוח לא מכסה מקרים מסוג זה: לא ביטוח ליזם, לא ביטוחי נדל"ן מניב ואחזקות ולא ביטוח קבלנים. מסוכן לנכסי הלווה, מסוכן לעתיד שותפיו  ומשפחתו- וזו המציאות כיום.
 

בדיוק למקרים אלה נועדו ההגנות למינוף פיננסי

ידיים עם אייקון הגנות למינוף פיננסי
 
 

חשיבותו של ביטוח זה הוא לא רק להגנה על משפחת נוטל ההלוואה.
מה קורה עם בעלי שליטה או שותפים שאחד מהם הוא איש מפתח בחברה -אשר מותו גורם להתמוטטות החברה והפרויקטים שהיא מבצעת כמגדל קלפים?

הגנה מפני מימוש הנכסים שניתנו כערבויות כנגד לקיחת אשראי או מימון, ובהם הנכסים הפרטיים הוא נושא דרמטי בענפי הבנייה והנדל"ן רוויי המינוף הפיננסי.

התגובה שקיבלנו כאשר הצגנו את הבעיה הטמונה בלקיחת אשראי בסכומים של מיליונים ועשרות מיליוני שקלים הייתה: 
"וואיי... לא עלה על דעתי"... או "איזה מזל שחשבת על זה ובאת להציע לי..." כמו גם: "לא מבין איך לא חשבנו על זה – הכל לקחנו בחשבון והנה מסתבר שיש לנו כאן פירצה גדולה שיכולה למוטט אותנו.... 

עד היום, כל קבלן ויזם שהצענו לו את ההגנות למינוף פיננסי
קנה את הרעיון בשתי ידיים.

 
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 

התקשר אלינו, וביחד נבחן את כל ההתחייבויות הכספיות והערבויות שנתת לבנק לצורך קבלת אשראי או מימון פרויקטים.

כנגד סך ההתחייבויות נייצר עבורך מערך הגנות למינוף פיננסי שיספק לשותפיך,לעיסקך או למשפחתך תזרים כספי משמעותי שיסייע להם "לעמוד שוב על הרגליים" מבחינה פיננסית, ולהבטיח שבמקרה קיצון המשפחה או השותפים או העסק לא יפגעו, הרכוש לא יעוקל ונכסי הנדל"ן או הפרויקטים לא יועברו לכונס נכסים.

 

הגנות למינוף פיננסי נועד בראש וראשונה ליזמים, קבלנים בעלי שליטה ושותפים בחברות המושקעים במיזמי נדל"ן ואשר המקור הכספי להשקעתם הוא מימון בנקאי. ברוב המקרים, מדובר בהיקפים כספיים גדולים שמקורם באשראי בנקאי או אחר ואשר הביטחונות שנתנו כנגדם כוללים נכסים פרטיים. בשבילך ולמען משפחתך או שותפיך, הגנה למינוף פיננסי הוא "כדור ההרגעה".. 
 
 

הקשר בין הגנות למינוף פיננסי לבין ביטוח הקמת מתקני אנרגיה ושדות סולריים הדוק ביותר. פרויקטים מסוג זה הם בעלי נפח והיקף כספי עצום שמגיע במרבית המקרים מאשראי או מימון בנקאי. שנית, אלו פרויקטים שבנוסף לכל הסיבות שמנינו עד כה, חשופים גם לפגעי טבע העלולים לגרום לנזקים משביתי פרוייקט ולקריסה...  
 
 
פוליסות ביטוח תמ"א 38 הן מן המורכבות והמסובכות לגיבוש על רקע רמת הסיכונים הגבוהה לאירוע ביטוחי. אירועים אלה כמו פגיעה בבתים שכנים, פגיעה במבנה עצמו בעת חפירת היסודות עלולים להביא לקריסה פיננסית של הקבלן. ובכן, הגנה למינוף פיננסי כמוה כ"מחזק היסודות הפיננסיים" שלך ורשת הביטחון למשפחה... 
 
תמונת פועל על רקע מבנה בבנייה
 
באנר הגנות למינוף פיננסי

הגנות למינוף פיננסי