פוליסה משולבת למוצר-מקצועית | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

זקוק לביטוח עבודות קבלניות? רוצה לקבל מידע נוסף? צור קשר 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 

פוליסה המשלבת ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות המוצר בעלות מופחתת.


זה יתרונה הגדול של הפוליסה המשלבת ומאגדת שני ביטוחים: ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות המוצרחיסכון משמעותי בעלות הביטוח לעומת רכישת שתי פוליסות אלה בנפרד. ויש עוד יתרונות. כאשר שני הכיסויים מצויים בפוליסה אחת משולבת ניהול הביטוח קל יותר: גם תשלום פרמיה אחת, גם תקופת ביטוח אחת, וגם קלות בתפעול בחידוש ובשליטה. 

ישנו גם חיסרון - גבול אחריות אחד משולב לשני הכיסויים, אולם בהסתכלות כוללת של עלות תועלת: זו פוליסה אטרקטיבית ומשתלמת. לכך נוספים היתרונות הבלעדיים שאנו מביאים איתנו בעת הטיפול בכל תיק ביטוח קבלנים לכל אחד מלקוחותינו הרבים.

 

המקצועיות שלנו חוסכת לך הרבה כסף


✔  פוליסה בהתאמה מושלמת –  כמו בכל סוגי פוליסות ביטוח קבלנים, ביטוח יזמים או ביטוח עבודות קבלניות - אין פרויקט אחד דומה למשנהו, ולכן, אין פוליסה אחת דומה לאחרת. גם כשמדובר בפוליסה המשלבת ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות מוצר בפוליסה אחת, עדיין, יש לנו  את חופש הפעולה להתאימה לייחודיות היזם או הקבלן, לסוג הפרויקטים שהוא מבצע ולצורך הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר, כאמור, בעלות מופחתת משמעותית.
 
 
 
 

 כיסוי ביטוחי רחב – 25 שנות הניסיון המצטבר לימדו אותנו לעשות עבודת הכנה מקיפה ללימוד השטח, תהליכי העבודה, הסיכונים הצפויים, אמצעי מיגון נדרשים ועוד מגוון פעילויות הכנה. קשת שלבים מקדימים אלה מאפשרת לנו  גם לבנות את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר הנדרש וגם לגבש פתרונות יצירתיים והוגנים המקובלים על חברת הביטוח. הכל, כדי להעניק לך את הכיסוי הביטוחי הנדרש בפוליסה מקצועית - חתומה ומאושרת. 

✔  ליווי צמוד – בעת אירוע המצריך הפעלת הפוליסה פועל לצידנו צוות מומחים: שמאי ביטוח מומחים, סוקרים ומהנדסים ולעתים, במידת הצורך, גם חוקרי תאונות מנוסים שיסייעו להתמודדותך באופן מיטבי כדי להביא למיצוי זכויותיך כפי שעולה מפוליסת הביטוח .
 
תמונת ידים עם אייקון פוליסה משולבת
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 
מעבר ליתרונה הגדול – החיסכון הכספי המשמעותי בעלויות הביטוח -  פוליסה זו נותנת מענה מעולה ליזם הן לצד ביטוח העבודות הקבלניות והן כחלק ממערך ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות כמו גם ביטוח תמ"א 38 לסוגיו. בניגוד לדעה הרווחת בקרב יזמים רבים  הסבורים שהקבלן הוא הנושא באחריות –  למעשה היזם עומד מבחינה חוקית  בראש החזית והוא הכתובת הראשית לתביעה של הרוכש או המשתמש במוצר. בכל אחד מהמקרים הללו ובכלל, הפוליסה המשולבת כוללת גם כיסוי לנזקים פיננסיים ע"פ תנאי ביטוח אחריות מקצועית  וגם כיסוי לנזקים כתוצאה מפגם או ליקוי במוצר  ע"פ תנאי ביטוח חבות המוצר . וכמובן...

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות היא פוליסת הבסיס הנדרשת בכל סוג של ביצוע עבודות קבלניות. למרות הכינוי הרווח לפוליסה זו: פוליסת כל הסיכונים קבלנים, ככל הסכם חוזי- גם לה יש תנאים והגדרות  למהות והיקף הכיסוי הביטוחי, סייגים לכיסוי הביטוחי מכשולים וחסרונות בהם יש לטפל -  וכך הלאה.
ולענייננו: בהגדרת מקרה הביטוח שלה הפוליסה הקבלנית  איננה כוללת כיסוי לאירועים ביטוחיים  מסויימים שהכיסוי בגינם ניתן רק במסגרת ביטוח האחריות המקצועית או ביטוח חבות המוצר, ע"פ העניין. 
כאן נכנס יתרונה הגדול של הפוליסה המשלבת ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות המוצר: היא מאפשרת לך להיות מוגן ומבוטח ולהרחיב את  מטריית הכיסוי הביטוחי שלך תוך חיסכון כספי משמעותי...         
 

הצגת אישור קיום ביטוח – הוא תנאי לחתימת החוזה וקבלת צו התחלת עבודה לאחר זכייה במכרז ציבורי. הבעיה היא שבדרך כלל בחינת ההתחייבויות ומסמכי הביטוח ולעתים גם   רכישת הביטוח - נעשים אחרי הזכייה במכרז. או אז  התאמת נוסח הביטוח לדרישות, שנעשית בדיעבד – יוצרת קושי כאשר פעמים רבות חברת הביטוח מסרבת לאשר ניסוח, סוג ביטוח או סכום ביטוח כזה או אחר ויתירה מזו - בסעיפים בהם היא רואה סיכון ביטוחי גבוה - היא אף דורשת לעתים  תעריפים גבוהים.
לכן, בכל הנוגע לביטוח האחריות המקצועית וביטוח חבות המוצר הפוליסה המשולבת גם מאפשרת לך לצלוח את משוכת אישור הביטוח בדרך לחתימת החוזה- ביתר קלות. וגם חוסכת לך הרבה כסף.. 
 
 
 
 
 
תמונת פועלים באתר בנייה
באנר פוליסה משולבת

פוליסה משולבת לביטוחי אחריות מקצועית וחבות המוצר