איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה - ביטוח רפואי לעובדים הפלשתינאים

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ
 

ביטוח רפואי לעובדים פלשתינאים במסגרת "מתווה קפסולות הקורונה" ? יש פתרון !!!

לקהל לקוחותינו,
בעקבות ההנחיות להגשת בקשה להעסקת עובדים פלשתינים בישראל, הידועה גם בתור "מתווה קפסולות הקורונה" ("תו סגול לאתרי בנייה"), מעסיקים מחויבים בשורה ארוכה של הוראות. ביניהן רכישת ביטוח רפואי לעובדים או התחייבות לשאת בכל עלות טיפול שיידרש (קישור להנחיות הממשלתיות). למידע חשוב נוסף על לינת עובדים באתר הבנייה

הביטוח הרפואי נועד לאפשר קבלת טיפול מיידי לעובדים בזמן שהותם בישראל. הוא איננו תחליף לביטוח לאומי או לביטוחים נוספים כדוגמת ביטוח עבודות קבלניות, אחריות מקצועית וכדומה. הביטוח נרכש במתווה חודשי ומתחדש, בהתאמה מדויקת להנחיות "מתווה קפסולות הקורונה".

על מנת להעמיד לרשותכם פתרון אפקטיבי ובעלויות אטרקטיביות, ועל  רקע העובדה כי איננו עוסקים בתחום הביטוח הרפואי ,ביצענו מחקר מקיף לאיתור סוכנות ביטוח אשר תוכל לספק מענה ללקוחותינו. לאחר בדיקה מעמיקה בחרנו להגיש את הפתרון דרך דגן סוכנות לביטוח בע"מ.

דגן הינה סוכנות ביטוח מובילה בתחומה העוסקת מזה למעלה מ-30 שנה בביטוחי בריאות, ביטוח חיים וניהול סיכונים, ומכירה היטב את הניואנסים המאפיינים העסקת עובדים זרים בענף הבנייה. מדובר בשחקן וותיק ומוכר בשוק הביטוח, אשר יספק מענה הוליסטי ושלם, עם מחירים מיוחדים ללקוחות איציק סימון.

על מנת לצרף העובדים לפוליסה המבוקשת יש ליצור קשר עם דגן סוכנות לביטוח בע"מ אשר  הכינה עבורכם מבעוד מועד טפסים ייעודיים ומעמידה לרשותכם אנשי שירות לקיצור לוחות זמנים, פתרונות ביטוחיים ומענה אנושי לכל שאלה.
להלן פרטי אשת הקשר הממונה על הנושא:

מהי עלות הביטוח?
העלות היומית לביטוח– 4.15 שקלים.
בתוך כמה זמן העובדים מבוטחים?
קיצרנו את לוחות הזמנים.  העובדים יהיו מבוטחים בתוך 24 שעות בלבד (בדגן יודעים אפילו לקצר גם את הטווח הזה, בהתאם לנסיבות).
להלן רשימת הטפסים שהוכנו עבורכם לזירוז התהליך


 הסכם הבנות בין המבטח למבוטח בו המבוטח מצהיר שהוא מכיר את ההנחיות ויפעל לפיהן.
☆ טופס הצטרפות להחתמת עובד + הצהרת בריאות בשפה הערבית.
 

להלן טפסי ההצטרפות

טופס הצעה לביטוח עובדים זרים-מנו מדיק טופ 2.19 (002)
 
 
הצהרת בריאות עברית ערבית
 
 
הסכם הבנות