shadow ready-web-FF.png
banner-cyber-attack-V2.jpg
דרישת-כופר-מקבלן-בניין.jpg

ביטוח סייבר הינו ביטוח שמספק מענה כנגד תקיפות שונות במרחב הווירטואלי ובאמצעי תקשורת שונים כגון  מחשבים ורשתות אינטרנט, טלפונים סלולריים וכדומה. הביטוח כולל כיסויים שונים דוגמת שיפוי המבוטח בגין הוצאות שיקום המערכת עד להשבת הרשת לפעילות, הוצאות לשכירת מומחי סייבר חיצוניים, הוצאות לטובת שחזור מידע, הגנה על מוניטין, חקירות רגולציה בשל אירוע סייבר, הוצאות הקשורות לתגובות לתקשורת בעקבות אירוע סייבר ולעתים אף פיצויים כנגד תשלום כופר או סחיטה.

ביטוח סייבר כולל בדרך-כלל שיפוי במקרה של אובדן הכנסה לאחר אירוע סייבר מכוסה, הגנה ושיפוי כלפי צדדים שלישיים במידה שנטען כי אירוע סייבר גרם לפגיעה בפרטיות, הוצאת לשון הרע, פגיעה במוניטין ועוד.

ביטוח סייבר גם לחברות בנייה וקבלנים

ביטוח סייבר לקבלנים וחברות בנייה – הגנה חדשנית לענף מסורתי

מה-כולל-ביטוח-סייבר.jpg

מה כלול בביטוח סייבר?

איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה ותשתיות משווקת ביטוח סייבר אפקטיבי הכולל לא רק הגנה מפני מתקפת כופר אלא גם מגוון רחב של כיסויים אפקטיביים ושירותים נדרשים ביום פקודה, למשל:

  • פיצוי בגין אובדן הכנסה למבוטח, בעקבות אירוע סייבר.

  • פיצוי לטובת שיקום לאחר אירוע סייבר, לרבות על ידי שחזור מידע דיגיטלי.

  • כיסוי הוצאות מומחה סייבר לאבחון אירוע סייבר ומתן מענה עם גיבוש תוכנית פעולה.

  • כיסוי כנגד תשלום כופר בעקבות מתקפת האקרים והשתלטות עוינות.

  • כיסוי כנגד תביעות צד שלישי שנפגע בעקבות אירוע סייבר אצל המבוטח – למשל פגיעה בפרטיות, דליפת מידע, עיכוב בלוחות זמנים, פגיעה בקניין רוחני ועוד.

איומי-סחיטה-וכופר.jpg

מהם איומי סחיטה וכופר?

איומי סחיטה וכופר נחשבים לאיומים נפוצים המוגנים תחת ביטוח סייבר. התמודדות כנגד מתקפת כופר דורשת גם אמצעי הגנה להקדמת תרופה למכה וגם – כמובן – פתרון אפקטיבי בעת האירוע. החל מהשלבים הראשונים ביותר של המתקפה ועד לפתרונה באמצעים שונים (לאו דווקא בתשלום הכופר אם כי גם פתרון זה נפוץ לצערנו).

מתקפת כופר נעשית לרוב באמצעות תוכנת כופר זדונית (כופרה) החודרת למחשבי החברה, מצפינה קבצים ו/או מונעת גישה למערכות מידע ומחשוב.

מפעיל התוכנה הזדונית דורש מהקורבן תשלום כופר כנגד שחרור המערכת. התוכנה הזדונית יכולה לחדור למערכת בטכניקות שונות כגון הודעות דואר אלקטרוני, מסרוני SMS, קישורים באתרי אינטרנט, קבצים חשודים וכדומה. תשלום דרישות כופר נעשה במערכת תשלומים שאיננה ניתנת למעקב ולעתים אף במטבעות ווירטואליים (כדוגמת ביטקוין).

למה כדאי לרכוש ביטוח סייבר באמצעותנו?

ביטוח-סייבר-לקבלנים.jpg

חברות בענף הבנייה עברו בשנים האחרונות תהליכי דיגיטציה רחבי היקף ובדומה לכל השחקנים במשק הן נשענות על תקשורת אלקטרונית ואמצעים טכנולוגיים חכמים.

כפועל יוצא מכך, גם חברות בנייה חשופות למתקפות סייבר הדורשות הגנה. סוכנות הביטוח איציק סימון, הפועלת בענף ביטוחי הבנייה מזה למעלה מ-30 שנה, מציעה ללקוחותיה את הפתרון המקיף לאירועי סייבר מסוגים שונים.

אנו משווקים ביטוח סייבר שיהווה עבורכם נדבך נוסף בניהול הסיכונים של חברתכם, בהתאם לצורכי השוק והסיכונים המשתנים. ביטוח סייבר לחברות בנייה עם כיסוי כנגד מתקפת כופר, דרישות כופר, שחזור מידע דיגיטלי, גניבת מידע ממחשבים, גרימת נזק ללקוחות וספקים, ריגול תעשייתי, מתקפת האקרים ועוד.

פוליסת ביטוח סייבר בסוכנות איציק סימון מורכבת בהתאמה אישית על פי אפיון מוקפד של האמצעים הטכנולוגיים הנמצאים בשימוש החברה. הביטוח מספק מענה כנגד מנעד רחב של נזקים הנגרמים בשל אירוע סייבר. החל מאובדן הכנסה או שיפוי בהוצאות שיקום ושחזור, דרך כיסוי מגוון רחב של תרחישים אפשריים לנזקים, וכלה בטיפול בתביעות צד שלישי כתוצאה מאירוע הסייבר בחברתכם.

ביטוח-סייבר-לקבלנים-וחברות-בנייה.jpg

הנסיון שלנו הביטחון שלך

סוכנות הביטוח איציק סימון משרתת נאמנה לקוחות שונים בענף הבנייה מזה למעלה משלושה עשורים. אנו מכירים היטב את הסיכונים בתחום הסייבר הרובצים לפתחו של הקבלן או היזם ואת המורכבות שבשילוב ביטוח סייבר איכותי עם אלמנטים של ענף מסורתי ושמרן.

הסוכנות מציעה ביטוח סייבר משולב עם הידע של איציק סימון הסוכנות המובילה בביטוחי בנייה. הביטוח מעניק שקט נפשי במרחב הדיגיטלי והתקשורת האלקטרונית עם הגנות מפני תקיפות סייבר שונות.

 הפוליסה מתמודדת גם עם הדי הנזק שמגיעים לצדדים שלישיים ויש בה מענה הולם לתביעות כספיות מלקוחות או ספקים בשל אירוע סייבר (למשל בעקבות אי עמידה במועדי סיום עבודה, פגיעה בפרטיות, הפסד כספי בשל דליפת מידע וכדומה).

רוצה עוד פרטים על ביטוח סייבר?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם