ביטוח נזקי רכוש | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

זקוק לביטוח נזקי רכוש? רוצה לקבל מידע נוסף? צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 

למה כדאי לך להיות מבוטח אצלנו?


תקלות, נזקים ותביעות הם מן המאפיינים של ענף הבנייה והנדל"ן. ומה הפלא? הם כל כך מורכבים ועוסקות בהם כל כך הרבה ידיים, וזו גם הסיבה מדוע חברות הביטוח מגלות בביטוחי קבלנים וביטוחים עסקיים לחברות בנייה ואחזקות נדל"ן משנה קפדנות וזהירות עם כל סעיף וסעיף. לקוחותינו זוכים להעדפה שבאה לידי ביטוי בכמה תחומים:

✔  בניית חבילת ביטוח מושלמת. לנו הידע והיכולת לבנות עבורך חבילת ביטוח כוללת לכלל הנכסים והרכוש שבבעלותך : המשרדים ותכולתם, משרדי המכירות ותכולתם , שלטים בכל מקום בארץ,  החזקות הנדל"ן, מבני תעשייה ומסחר המושכרים לאחרים, עסקים נוספים שהנך מפעיל וכיוצ"ב. במגוון פוליסות מותאמות להפליא נדע להעניק לך כיסוי אופטימלי- במחיר מינימאלי.
 

✔  המוכנות לבטח- רבים המקרים בהם חברות הביטוח מעדיפות  שלא להנפיק
פוליסה כלל. אבל, כשאנחנו בונים פוליסה - משתנה הגישה  המחמירה של החתמים,
בזכות העבודה המשותפת ארוכת השנים, במהלכן למדו להכיר את  המומחיות, היושרה, הניסיון הרב וההבנה העמוקה שלנו בשני התחומים – ענף הביטוח וענף הבנייה.  
 

✔  הכיסוי הביטוחי- כאן אנחנו מצליחים לכלול  בפוליסת ביטוח נזקי הרכוש שלך
מפרטי ביטוח מקצועיים ומקיפים עם יותר הרחבות  בתנאים הרבה יותר נוחים. ובנוסף, להביא למינימום דרישות והחרגות מצידה של חברת הביטוח
 

✔  העלות המופחתת- כסוכנות ביטוח מובילה בענף הבנייה, משקלנו הסגולי ברמת
ההיקף הכספי גבוה מאד. וכמו בכל תחום, מי שקונה הרבה מוצרי ביטוח מקבל
מחירים ותנאים יותר טובים.  אבל זה לא רק זה: בניה חכמה של מערך ביטוח אחד לכלל הנכסים הרכוש והעסקים הפעילים שלך מאפשרת לנו ליצור עבורך חיסכון ניכר בעלויות, ובמקרה כזה ניתן לומר: גם לגודל שלך יש יתרון, אז למה לא לנצל אותו?
 

✔  הליווי הצמוד- לבנות פוליסת ביטוח מוקפדת ורחבה  בעלות מופחתת , זו רק חצי המלאכה. לאחר הנפקתה, בעת אירוע ביטוחי – אנחנו כאן לצידך עם צוות מומחים: שמאי ביטוח, מהנדסים ובמידת הצורך גם חוקרי תאונות מנוסים. כולם מגוייסים במטרה אחת -  לסייע לך להשתקם במהירות ולמצות את זכויותיך על פי הפוליסה.
 
ידיים עם אייקון ביטוח נזקי רכוש
 
 

ביטוח נזקי רכוש. למי שמעוניין ביותר כיסוי בפחות עלות. ויש עוד...

ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות לעסקים 

חדר מדרגות עולה באש

ביטוח נזקי רכוש ובשמו המקצועי 'ביטוח אש מורחב' מהווה למעשה פוליסה אחת מתוך מערך  פוליסות  ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות לצד  ביטוח צד שלישי, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אובדן רווחים וביטוחים משניים נוספים כגון: כספים, נאמנות, שבר מכני, ציוד אלקטרוני ועוד.  

ברשותך, נתמקד במילה "מורחב" כי כאן באים לידי ביטוי היתרונות הבלעדיים שלנו, ואשר בזכותם, נשיג לך את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות הנמוכה ביותר. מילת המפתח כאן היא ניתוח סיכונים מקדים ותכנון קפדני של כל פוליסת ביטוח, הנשענים על עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח.
 

ביטוח חבות המוצר - לא מסיימים פרויקט בלעדיו

ביטוח חבות מעבידים - חשוב לדעת

ביטוח צד שלישי - למשרדים, עסקים ואחזקות נדל"ן


ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות נועד לחברות בעלות ריבוי עסקים,  ותחומי פעילות מעבר לענף הבנייה כמו המשרדים ותכולתם, משרדי המכירות ותכולתם , שלטים בכל מקום בארץ,  החזקות הנדל"ן, מבני תעשייה ומסחר המושכרים לאחרים ועוד. כדי לחסוך לך עלויות פוליסה גבוהות, כפל ו/או  כיסוי ביטוחי חלקי וללא מעט כאבי ראש הנובעים משליטה ופיקוח על מערך פוליסת המוחזקות כל אחת בידי סוכנות ביטוח אחרת...
 

מאחר וביטוח חבות מוצר נועד לכסות מפני, נזקים שייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו לאחר מסירת הפרויקט ותחילת השימוש בו, רבים סוברים שאלה צרות שאפשר להתמודד איתן לכשיתרחשו (אם יתרחשו). וזו טעות. מדובר כאן על הגנה ארוכת טווח לאחר סיומו של הפרויקט (חוק המכר דורש מתן אחריות למשך 10 שנים ובמקרים מסוימים האחריות נמשכת גם עד 20 שנה). משך זמן ארוך מאד לשחק בו עם המזל...
 

כל חברת בנייה המחזיקה עובדים במשרדים, משרדי מכירות, עסקים נלווים, ואף שדרת ניהול שאיננה פעילה באתר פרויקט ספציפי - נזקקת להגנה של פוליסת חבות מעבידים לכיסוי תביעות עובדים במקרה של תאונה, מחלת מקצוע וכיו"ב. 
כסוכנות המובילה לביטוחי בניה יש לנו קשת רחבה של דרכים להנפיק עבורך פוליסת ביטוח עם מינימום דרישות והחרגות, בעלויות מופחתות. ובשורה התחתונה - להשיג לך כיסוי ביטוחי מירבי במינימום עלות...

 

לך תדע מאיפה זה יגיע? די במדרגה לא סימטרית, ליקוי תחזוקה, שריפה שמתפשטת מנכס שבבעלותך לנכסי שכניך, או צינור מים שמתבקע  דווקא במהלך הסופ"ש ומציף את הקומות שלמטה.. ועוד אין ספור מקרים כדי להיחשף לתביעה ולתשלום כבד בעבור הנזקים. הדרך היחידה למזער 'סכנות ביטוחיות' אלה עד למינימום היא ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה חכם וקפדני. שני כלי עבודה אלה, מניבים כיסוי אופטימלי בעלות...
 
 
 
 
 
 
 
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 
באנר ביטוח נזקי רכוש

ביטוח נזקי רכוש