ביטוח הקמת תחנות כוח, מתקני אנרגיה ושדות סולריים | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח (2016) בע"מ
חפש

זקוק לביטוח הקמת מתקני אנרגיה או שדות סולריים? 
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 

ביטוח הקמת תחנות כוח, מתקני אנרגיה ושדות סולריים. 

עולם חדש עם צורך ביטוחי.
ביטוח הקמת תחנות כוח, מתקני אנרגיה ושדות סולריים הינו תחום מרתק לעולם הביטוח. בשנים האחרונות החיפוש אחר מקורות אנרגיה ירוקה צובר תאוצה מתמדת בארץ ובעולם, לצד שימוש בטכנולוגיות מתפתחות והקמת מתקני אנרגיה. במקרה זה שימוש בפוליסת ביטוח עבודות קבלניות סטנדרטית אינו נותן מענה ראוי. על מנת לזכות בכיסוי ביטוחי אופטימלי יש לבצע עבודת הכנה, מחקר ואיסוף מידע מעמיק ועל בסיס שלב מקדים זה לצקת לביטוח הקבלנים הרחבות וניסוחים הנותנים מענה למאפיינים המיוחדים של פרויקטים אלה.

להלן מספר דגשים המבהירים עד כמה מורכבת מלאכת ביטוח מתקני אנרגיה ושדות סולריים:
 

 קים צורך כפול לבטח תחילה את עבודות בניית המתקן ובהמשך לבצע ביטוח קבע של הפרויקט, בתום העבודות. כדאי לזכור, שאין המדובר על מבנה רגיל אלא במתחם ענק, המצוי בטבע ובכך חשוף לנזקים על ידי בני אדם והן בעקבות תופעות טבע העלולות להיות הרסניות. 
 

עומדים לרשותך: הניסיון ושיטות העבודה הבלעדיות שפיתחנו 


את מעמד סוכנות הביטוח המובילה בענף הבניה רכשנו בעמל רב לאורך 25 שנות התמחותנו בתחום ביטוח חברות הבנייה. הקשר ההדוק והאמון שנוצר ביננו לבין  חתמי חברות הביטוח מאפשר לנו להכיל כיסוי ביטוחי מירבי גם בפוליסות בעלות רמת סיכון גבוהה כמו גם פוליסות ביטוח לפרויקטים מורכבים ומסובכים כדוגמת ביטוח מתקני אנרגיה ושדות סולריים. אלה פועלים לטובתך.

✔  השלב המקדים –  שנועד ל"פרק לגורמים" את תהליכי הפרוייקט, מפרטיו, תנאיו, הציוד שיעשה בו שימוש ועוד. המטרה הינה לפענח ולהבין את הסיכונים הביטוחיים, את חלוקת האחריות בין העוסקים במלאכה. כן נדרשת הבנה מהן נקודות התורפה שחברת הביטוח עלולה לדרוש לסייג לגביהן את הכיסוי הביטוחי בפוליסת ביטוח עבודות קבלניות  והפעולות שיש לנקוט כדי להכיל בפוליסה כמה שיותר הרחבות ביטוחיות. לנו יש את המיומנות לביצוע שלב זה באופן מוצלח.
 
✔  צוות המומחים – צוות מומחים הן מענף הביטוח והן מענף הבנייה, מהנדסים, שמאים, סוקרי ביטוח, חוקרי תאונות ועוד מגוון רחב של מומחים, כל אחד מוביל בתחומו, מצוותים על פי אופי הפרוייקט כ'יחידת עילית' המלווה את הקמת הפוליסה ואת התביעות חלילה -  בדרך המקצועית והמעמיקה ביותר. 
 

✔  בניית הפוליסה -  אנו בונים פוליסת עבודות קבלניות לתוכה אנו יוצקים הרחבות וכיסויים. לתפיסתנו הכל צריך להיות ברור מוסכם ומקובל על חברת הביטוח מראש כדי למנוע פתח לויכוחים, מחלוקות ונסיונות להיתלות על ניסוחים דו משמעיים אשר בקרות אירוע ביטוחיעשויים לפגוע בזכויותיך.
 

✔  ליווי מקצועי –  אנחנו זמינים לשירותך ביום יום כמו גם בקרות אירוע ביטוחי.
ואם חלילה קרה אירוע ביטוחי אנחנו כאן כדי לוודא שימוצו מלוא זכויותיך כפי שעולה מהוראות וסעיפי הפוליסה.

 
 
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
פרויקט ייחודי, מרתק ומאתגר שבודדים כמותו בוצעו בישראל
חברת ינושבסקי הנדסה ובניין בע"מ
 
 

ביטוח בניית תחנת כוח הפועלת בגז.

פרויקט מרתק ומאתגר אחד מהמורכבים ביותר שנעשו בארץ  עד היום ע"י
חברת ינושבסקי הנדסה ובניין בע"מ

ביטוח בניית מגדל השמש באשלים

 
 

ביטוח הקמת מתקני אנרגיה ושדות סולריים

 
 
 
 
 הכנת חוזי ביצוע לעבודות הקמת מתקנים ותחנות כוח ירוקות זו עבודה מורכבבת הנובעת מהעובדה שחוזי הביצוע נעשים בדרך כלל אל מול מזמינים זרים, בשפה זרה עם דרישות ביטוח ואחריות הנגזרות מתקנות וחוקים הקיימים במקומות אחרים בעולם.
שונות זו מחייבת התאמה למציאות הישראלית.

 מלאכת הביטוח במקרים אלו עוסקת במגה-פרויקטים הדורשים הקמה מורכבת ומסובכת באמצעות חברות בניה, קבלנים ואנשי מקצוע מקשת רחבה של תחומי התמחות, חלקם מקומיים חלקם מחו"ל. מכאן נולד הצורך בהגדרת סמכויות ותחומי אחריות מאד ברורים ומדוייקים.