ביטוח חבות מוצר | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

זקוק לביטוח חבות למוצר?
 צור קשר 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 

ויחד איתנו מגיע צוות מומחים עם 25 שנות
ניסיון בביטוח פרויקטים בענף הבניה


✔  היקף כיסוי – הצלחתנו בהפחתת עלויות הביטוח  אינה באה על חשבון היקף הכיסוי הרחב. כאן באות לידי ביטוי 25 שנות ניסיון כסוכנות  ביטוח בענף הבנייה. יש לנו מספיק ניסיון ''אחורה'' כדי לראות ''קדימה'' מה עלול לסכן אותך.

✔  עלות –  אנו מצליחים להנפיק ללקוחותינו פוליסות בעלויות מופחתות משמעותית של ביטוחי קבלנים, ביטוח אחריות מקצועית וכמובן ביטוח חבות מוצר. הצלחתנו בנדון מביאה למצב שבו גם קבלנים קטנים כגדולים נהנים מכיסוי ביטוחי מיטבי.

✔  פוליסה יציבה – היא פוליסה המושתתת על פתרונות יצירתיים שיהיו מקובלים על המבטח מצד אחד ויגנו על המבוטח מצד שני. פוליסה יציבה היא פוליסה בה הכול נתפר והוסכם לפני חתימה כדי למנוע ויכוחים, מחלוקות ופרשנויות בקרות האירוע.

✔  ליווי צמוד – לצידנו פועל כבר שנים ארוכות צוות מומחים רציני הכולל:
שמאי ביטוח, מומחים, מהנדסים ובמידת הצורך גם חוקרי תאונות מנוסים ועורכי דין שיסייעו להתנהלותך במקרה של תאונה קשה.
הצוות מונחה לפי אסטרטגיה אחת: איך להגן עליך, איך להקטין נזקים, איך להביא את חברת הביטוח לעמוד בהתחייבויותיה כפי שעולה מהפוליסה. 

 
תמונת אייקון ביטוח חבות המוצר
 
 

מאחר ואיש אינו יכול לחזות תקלות לטווח רחוק על ציר הזמן, חברות הביטוח אינן ששות למכור את הכיסוי כאשר הכלי העיקרי שעומד לרשותן הוא ייקור עלות הפוליסה. על רקע ניסיון רב בענף והיכרות רחבה ומעמיקה עם עולם הבנייה, אנחנו מוכרים כסוכני ביטוח אחראים ובעלי יושרה ע"י חברות הביטוח: אנו מגישים להן הצעות ביטוח מסודרות, נתונים בדוקים ומבוססים, פתרונות יצירתיים לסוגיות לא מוכרות ודרכי פעולה המביאות להפחתת חששות ועלויות באופן ניכר. בנוסף, מובטחים לך עוד כמה יתרונות משמעותיים:

ביטוח לחבות המוצר. הביטוח שמגן עליך
מפני הצרות שטרם נחשפו. ויש כאלה!


חשוב לזכור! ביטוח חבות מוצר נועד לכיסוי פיצויים שהמבוטח יהיה חייב לשלם לצד שלישי על פי דין בקשר לנזק שנגרם עקב מוצר שבגינו אחראי המבוטח, בתנאי שהמוצר לא היה בחזקתו הישירה של המבוטח ובתנאי שהנזק אירע לאחר התאריך הנקוב בפוליסה כתאריך רטרואקטיבי.

למעשה הכיסוי של ביטוח חבות מוצר הינו בגין נזקים תוצאתיים, כלומר, נזקים שייגרמו כתוצאה מליקוי במוצר (המבנה) או באחד מחלקיו, לאחר מסירת הפרויקט ותחילת השימוש בו.

יש לזכור שחוק האחריות למוצרים פגומים תש"ם 1980 (המתייחס לנזקי גוף) מגדיר כמוצר גם כזה המחובר למקרקעין ובכלל זה בניין. 


נראה רחוק? מסוג הצרות שאפשר להתמודד איתן כשהן צצות? ובכן – ממש לא!
בעוד פוליסות ביטוח קבלנים, ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח ליזם וביטוח אחריות מקצועית מיועדות לרוב לפרק הזמן בו הפרויקט בביצוע, כאן מדובר על הגנה ארוכת טווח לאחר סיומו של הפרויקט (חוק המכר דורש מתן אחריות למשך 10 שנים ובמקרים מסוימים - כגון אחריות בגין הקונסטרוקציה -  האחריות נמשכת גם עד 20 שנים).

כן אנו יודעים. בוודאי כבר אמרת לעצמך: "ביטוח לחבות מוצר יעלה לי המון כסף, במיוחד כשמדובר בביטוח מתמשך". כן, אבל... זו בדיוק הנקודה בה אנחנו נכנסים לתמונה.


תמצית מידע על האחריות לליקויים על פי חוק מכר דירות.


הפוליסה הבסיסית כוללת: ביטוח הרכוש והעבודות, ביטוח צד ג'', ביטוח חבות מעבידים.  ועדיין, כל פרויקט דורש כיסוי ביטוחי שמתאים לייחודיות שלו. כאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי להבטיח לך כיסוי ביטוחי אופטימלי במחיר תחרותי... 
 

אין אצלנו פוליסות לביטוחים עסקיים לחברות בנייה, אחידות. לכל חברת בניה יש את הייחוד שלה, מערך העסקים שלה ובהתאמה, כל פוליסה שאנחנו מגבשים מכילה את מקסימום ההרחבות וההגנות הדרושות במיוחד לך. איך אנחנו יודעים מפני מה חשוב לבטח אותך? 
 

עוד לא נולד פרויקט הבניה שלא היו בו טעויות תכנון, ביצוע, איחור במסירת הנכס או ליקויים שהתגלו לאחר מסירתו. ויש עוד תרחישים רבים העשויים להיגרם כתוצאה מהפרת החובה המקצועית. במקרים מסויימים ביטוח האחריות המקצועית עשוי להעניק לך כיסוי ביטוחי לחלק מסיכונים אלה.
 
פועלי בניין בעבודה
 
 
 
 
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 
 
 

ביטוח חבות המוצר