ביטוח אחזקת קרקע | איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה

03-6951414

phone4, phone, contact, telephone, support, call
איציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ
חפש
לוגו איציק סימון הסוכנות המובילה לביטוחי בנייה, בי
כפתור ווטסאפ

זקוק לביטוח אחזקת קרקע?
צור קשר - 03-6951414

או שלח מייל- itzick@simon-ins.co.il
או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
 

איציק סימון - סוכנות הביטוח המובילה בביטוחיי בנייה


איציק סימון - סוכנות ביטוח הנחשבת לסוכנות המובילה בענף הבנייה, כי מאחורינו רקורד של 25 שנות התמחות בביטוח ענף הבנייה ואין ספור שעות של נוכחות פיזית באתרי בנייה וליווי ביטוחי לקשת רחבה של פרוייקטים.  הרקורד הזה כולל גם אלפי פוליסות ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח חברות בנייה, ביטוח קבלנים, ביטוח יזמים, ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות, שבנינו. כבר ראינו כמעט הכול, כולל אירועי ביטוח שאיש לא היה חולם שיכולים לקרות. כן, הניסיון לימד אותנו על הסכנות, התקלות, התאונות, הגורמים להן, הדרכים למניעתן. כך גם למדנו לבצע ניתוח סיכונים מקיף ותכנון פוליסה קפדני, ובשורה התחתונה, איך לבנות לך פוליסת ביטוח אחזקת קרקע במינימום עלות ובמקסימום כיסוי. 

✔  מקסימום כיסוי ביטוחי. במיוחד כאן, גורם מרכזי הוא ה"בלתי צפוי". אין איש במגרש שיכול למנוע או להתריע מפני אירוע, אין שמירה, וכך הכול יכול לקרות ולך זה ייוודע רק לאחר קרות האירוע. יתירה מזאת, אין פוליסת ביטוח אחזקות קרקע אחת דומה לשנייה: מה יש בשכנות (בתים? עוד קרקעות?), הרכב האוכלוסיה (ילדים... בתי ספר), רמת האוכלוסייה (בני טובים או סביבה עבריינית) ועוד מגוון של גורמים משפיעים. מכאן גם חשיבותו של  הניסיון העשיר, שלימד אותנו איך להכיל מפרט ביטוח מקצועי עם יותר הרחבות, ועדיין, בתנאים הרבה יותר נוחים.
 

✔  למחיר יש חשיבות. כסוכנות הביטוח המובילה בענף הבנייה אנחנו קונים מוצרי ביטוח בהיקפים גדולים. וכמו בכל תחום – מי שקונה יותר מקבל מחיר טוב יותר.  גם כאן מעמדנו בחברות הביטוח מאפשר לנו לקבל מחירים הרבה יותר אטרקטיביים, וכפועל יוצא, למכור לך הרבה ביטוח במחיר משתלם במיוחד.
 

✔  צועדים יחד איתך. אחת הסיבות בזכותן חברות בנייה, קבלנים ויזמים מעדיפים לבטח אצלנו היא ההקפדה על זמינות וליווי מקצועי צמוד. ולא פחות חשוב, בקרות  אירוע ביטוחי חמור – אנחנו יחד איתך בגיבוי צוות שמאי ביטוח, סוקרים, מהנדסים שכל מטרתם היא למצות את זכויותיך על פי הפוליסה ובמידת הצורך, אנחנו מבצעים גם חקר תאונות ע"י המומחים והמנוסים בתחום  שמסייעים לך בהתנהלותך למול הרשויות השונות.
 
ידיים עם אייקון ביטוח אחזקת קרקע
 
 

ביטוח אחזקת קרקע. כשאין ציוד, חומרי גלם ופועלים, מה נשאר לבטח?

ביטוח צד שלשי - תמונה אדם שמחליק

אמנם פרוייקט הבנייה טרם החל, ועדיין, חשוב שיהיה לך ביטוח אחזקת קרקע.

על פניו נשאלת השאלה לאיזה צורך? הרי אין ציוד וחומרי גלם, אין בשטח קבלנים ופועלים- אז מה כבר נותר לבטח?
את אחריותך כלפי צד שלישי בהיותך בעל הקרקע או המחזיק בה לקראת בנייה עתידית. מדוע ?  לא חסרות דוגמאות: אש שאחזה בעשביה היבשה במגרש שלך ועברה למבנים סמוכים, מישהו זרק מקרר ישן למגרש הריק וילד, תוך כדי משחק, ננעל בפנים- וזה רק על קצה המזלג.

 
הקרקע שלך? האחריות שלך!
 
עכשיו השאלה היא איך אתה מבטח את עצמך מפני מקסימום סיכונים במינימום עלות? ובכן, הגעת לכתובת הנכונה. 
 

ביטוח נזקי רכוש ובשמו המקצועי ביטוח אש מורחב מהווה למעשה פוליסה אחת מתוך מערך  פוליסות  ביטוח נדל"ן מניב ואחזקות. נתמקד במילה "מורחב" כי כאן באים לידי ביטוי היתרונות הבלעדיים שלנו, ואשר בזכותם, נשיג לך את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בעלות הנמוכה ביותר. את התוצאה הזו אנחנו משיגים בעזרת כלי עבודה רבים ובראשם: ניתוח סיכונים מקדים ותכנון קפדני, וכמובן, עשרות שנות ניסיון ומעמד בכיר בחברות הביטוח.... 
 

די במדרגה לא סימטרית, ליקוי בתחזוקה, שריפה שפרצה בנכס שבבעלותך לנכס שכן, צינור מים שמתבקע  ומציף את הקומות שלמטה.. ועוד אין ספור מקרים כדי להיחשף לתביעה ולתשלום כבד בעבור הנזקים. מיזעור 'סכנות ביטוחיות' אלה עד למינימום נעשה ע"י ניתוח סיכונים מעמיק ותכנון פוליסה חכם וקפדני  שלוקח בחשבון את כלל נכסיך ורכושך, ופועל להשיג כיסוי רחב לכלל הפעילות בכל הנכסים. אלה, ועוד יתרונות רבים אחרים מביאים להשגת מקסימום כיסוי ביטוחי במינימום מחיר.
 

ביטוח פינוי בינוי, דורש התמחות בביטוחי ענף הבנייה, ביצוע ניתוח סיכונים וירידה לרזולוציות עמוקות בכל הקשור לתהליכי ביצוע הפרוייקט. בנוסף לסיכוני העבודות הקבלניות, יש מרכיב נוסף שמרתיע את חברות הביטוח והוא – האוכלוסייה שיש לפנות ואשר בחלק מהמקרים מדובר בנוף אנושי חלש ואפילו בעייתי (ראה פרוייקט פינוי בינוי שכונת הארגזים לוד שהתאפיינה בפשיעה, סמים ועבריינות קשה). אין ספק, כאן דרושה לך סוכנות ביטוח שזו התמחותה...
 
 
 
 
 
 
אני מזמין אותך
להתקשר ישירות אלי
איציק סימון - 050-5299480
 
 

לקבלת מידע או פרטים על סוג הביטוח הנדרש, מלא את הטופס וניצור איתך קשר בהקדם

 
באנר ביטוח אחזקת קרקע

ביטוח אחזקת קרקע